Act dom - inteligentne domy energooszczędne logo

Act dom - inteligentne domy energooszczędne

Brzeziny, Witkowice 50E
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jeżeli planujesz, bądź też myślisz o budowie domu, to na pewno zadajesz sobie pytanie ile będzie kosztować ogrzewanie. Rozwiązanie tego problemu jest proste, potrzebujesz domu energooszczędnego. Dzięki specjalistycznym technologiom i innowacyjnym rozwiązaniom koszty ogrzewania będą niewielkie.

Nasza firma ACT DOM specjalizuje się w budowie tanich domów energooszczędnych jedno i wielorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji od pomysłu do realizacji. Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy z nas jest inny – ma inne marzenia, oczekiwania i możliwości. Współpracujemy z kadrą najlepszych architektów by stworzyć Ci dom idealnie pasujący do Ciebie.

Nasza oferta obejmuje:

Sprzedaż domów łącznie z działkami

Budowę domów na działkach inwestorów

Budowę Inteligentnych domów

Gotowe projekty domów

Wykonanie projektów indywidualnych

W naszej firmie tani nie znaczy gorszej jakości, ale przemyślany. Już na etapie projektowania starannie kreujemy optymalne rozwiązania, tak aby przy minimalizacji nakładów otrzymać jak najbardziej energooszczędny dom. W swojej technologii wykonania posiadamy szereg systemów i materiałów, które pozwalają nam tworzyć różnego rodzaju kombinacje uwzględniające Twoje oczekiwania i możliwości. Przy wszystkich stosowanych przez nas rozwiązaniach stawiamy na jakość, niezależnie od środków które mamy do wykorzystania.

Budujemy w technologii tradycyjnej oraz w szkielecie drewnianym. Bazujemy na wieloletnie zdobywanej wiedzy i doświadczeniu sięgając po wypróbowane metody konstrukcyjne, nie zamykając się przy tym na innowacyjne rozwiązania. Posiadamy sprawdzone technologie rzadko spotykane na polskim rynku budowlanym, cieszące się wysokim zastosowaniem na całym świecie. Korzystamy z porad szerokiej kadry specjalistów oraz indywidualnych pomysłów naszych klientów. Swoją działalność opieramy na wysoko wykwalifikowanym ekipom oraz specjalistycznych oprogramowaniach i maszynach. Stawiamy na wysokiej klasy materiały i precyzje wykonania by zagwarantować Ci jak najwyższą jakość wybudowanych przez nas domów, potwierdzając inwestycję Certyfikatem Domów Energooszczędnych.

Kontakt

Act dom - inteligentne domy energooszczędne logo
Act dom - inteligentne domy energooszczędne
Brzeziny, Witkowice 50E
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: