7 House Nieruchomości logo

7 House Nieruchomości

Tarnowskie Góry, ul. Opolska 39/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Biuro 7house to licencjonowana firma, prowadząca działalność w zakresie pośrednictwa i doradztwa w obrocie nieruchomościami, na terenie Tarnowskich Gór i okolic.

Służymy pomocą przy kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Przeprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy procesu: od skojarzenia stron poprzez sprawdzenie stanu prawnego, zgromadzenie niezbędnych dokumentów, przygotowanie w uzasadnionych przypadkach umowy przedwstępnej aż do przeniesienia własności i przekazania nieruchomości.

Jeśli nie mamy czegoś w ofercie poświęcimy czas i wyszukamy odpowiednią dla Państwa nieruchomość stosując wszelkie możliwe i znane nam działania i umiejętności. Naszym celem jest bycie dla Państwa nie tylko pośrednikiem, ale także doradcą.

Współpracujemy z największymi portalami internetowymi, z prasą lokalną, z innymi biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami poprzez sieć wymiany ofert co znacznie przyspiesza znalezienie potencjalnego klienta. Wykorzystujemy inne indywidualnie ustalone sposoby promocji. Naszymi partnerami są renomowane kancelarie notarialne, biura architektoniczne, doradcy kredytowi oraz geodeci.

Kontakt

7 House Nieruchomości logo
7 House Nieruchomości
Tarnowskie Góry, ul. Opolska 39/1
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: