4Invest logo

4Invest

Gdańsk, ul. Szeroka 127
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Spółka 4Invest została powołana w celu realizacji m.in. projektu Osiedla Hiszpańskiego. Tworzą ją ludzie z bogatym doświadczeniem - fachowcy z branży budowlanej, finansowej, prawnej oraz sprzedażowej.

Nasi specjaliści działając od ponad dwudziestu lat na trójmiejskim rynku nieruchomości, prowadzili wiele inwestycji mieszkaniowych oraz projektów użyteczności publicznej.

Jako zespół fachowców, oferujemy Państwu pełne wsparcie na etapie pozyskiwania finansowania, rozmów z bankami, korzystania z programu Mieszkanie dla Młodych oraz wszelkich procedur formalnych i organizacyjnych. Pragniemy dzielić wraz z Państwem radość z zakupu nowego mieszkania. Rozumiemy jednak, że czasem może to być również wyzwaniem . Z nami poczujecie się Państwo bezpiecznie. Przeprowadzimy Państwa sprawnie przez cały proces zakupu: od momentu wyboru oferty, poprzez procedury związane z ustawą deweloperską , aż do przekazania kluczy do własnego „M” i spotkania u notariusza finalizującego całą transakcję.

Jesteśmy przygotowani, by spełniać Państwa potrzeby i oczekiwania.

Zapraszamy do Biura Sprzedaży, gdzie w przyjaznej atmosferze wyczerpująco i fachowo odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy dobrać indywidualne rozwiązania.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

4Invest logo
4Invest
Gdańsk, ul. Szeroka 127
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: