3b Sp. z o.o. logo

3b Sp. z o.o.

Opole, ul. Wiejska 85
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą powstałą na bazie 30 letniej praktyki w budowie budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Doświadczenie zdobywaliśmy na rynku zachodnim, z którego wyselekcjonowaliśmy to co najlepsze by budować dla Państwa na najwyższym poziomie, z najlepszych materiałów.

Celem wszelkich działań jakie podejmujemy w obszarze inwestycji mieszkaniowych jest zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz pełnej satysfakcji naszym klientom. Atrakcyjne ceny, dobre lokalizacje oraz gwarancja wysokiego standardu na każdym metrze oddanej przez nas powierzchni, stanowią dla firmy priorytety. Z powodzeniem realizujemy kolejne projekty, ponieważ dbamy o każdy szczegół inwestycji, wybieramy innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości.

Doświadczenie oraz zaangażowanie osób, które dla nas pracują pozwala nam osiągnąć wysoką jakość oferowanych produktów. Dokładamy wszelkich starań aby nasze mieszkania oraz domy zapewniały klientom komfort oraz bezpieczeństwo, przy zachowaniu rozsądnych cen.

Już na etapie planowania dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Stawiamy tylko na innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości. Dzięki temu nasze realizacje charakteryzują się zawsze wyjątkową funkcjonalnością.

Nasze projekty cechuje pełen profesjonalizm. Współpracujemy z całą gamą cenionych fachowców w tej dziedzinie. Zwracamy uwagę na innowacyjne rozwiązania projektów i jakość ich wykonania. Wybieramy tylko doskonałe projekty, spełniające standardy nowoczesnego budownictwa.

Kontakt

3b Sp. z o.o. logo
3b Sp. z o.o.
Opole, ul. Wiejska 85
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: