Wiadomości mieszkaniowe

PR4You

Regionalne - Poznań - Szczecin

19 lipca 2018

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 1 głosów

Zielony Sołacz Tarasy - sprzedaż nie zwalnia tempa

Drugi etap inwestycji Monday Development, spółki z grupy Unidevelopment, na poznańskim Sołaczu cieszy się sporym powodzeniem. Kameralny zespół budynków jeszcze nie wyrósł z ziemi, a już przeszło 60 proc. mieszkań zostało sprzedanych. Inwestycja Zielony Sołacz Tarasy zostanie oddana do użytku w II kwartale 2019 roku.

Zielony Sołacz Tarasy - sprzedaż nie zwalnia tempa

Projekt Zielony Sołacz Tarasy powstaje u zbiegu ulic Urbanowskiej i Drzymały, w bliskim sąsiedztwie Parku Wodziczki. Oddalony o 200 metrów od pierwszego etapu - Apartamentów Zielony Sołacz - wydaje się, że powtórzy sukces sprzedażowy swego poprzednika. – Tempo sprzedaży inwestycji Zielony Sołacz Tarasy zdecydowanie świadczy o świetnym doborze lokalizacji i funkcjonalności samego projektu. 60 proc. spośród 74 mieszkań w całej inwestycji zostało już sprzedanych, w tym te największe z przestronnymi tarasami. Widać zatem wyraźnie, że dobra architektura i ciekawe projekty odnoszą w Poznaniu realny sukces – mówi Iwona Chmielewska, Wicedyrektor ds. Sprzedaży w Monday Development. Wyjątkowy charakter inwestycji Zielony Sołacz Tarasy tkwi w nietuzinkowych bryłach budynków. Ich zwieńczeniem są kaskadowo ułożone tarasy, z ekspozycją na południe i widokiem na pobliski Park Wodziczki. Dodatkowo, w inwestycji zaprojektowano duże przeszklenia, co potęguje poczucie przestrzeni, wpuszczając do mieszkań więcej światła i naturalnie łącząc lokale z rozległą miejską zielenią, która sąsiaduje z inwestycją.

Deweloper nadal ma w ofercie lokale o zróżnicowanej powierzchni  - od 32 do 85 mkw. Można wybierać pomiędzy mieszkaniami z balkonami o powierzchni od 4 do ponad 7 mkw., a lokalami położonymi na parterze z ogródkami osiągającymi nawet 60 mkw.

Na terenie osiedla powstanie samoobsługowa stacja naprawy rowerów, stojaki na rowery oraz piaskownica. Inwestycja zostanie ogrodzona, a jej teren będzie monitorowany.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep S.A. Aktualnie ukończono prace związane z płytą fundamentową i rozpoczęto budowę hali garażowej.

Niewątpliwą zaletą samej inwestycji jest jej położenie w sercu Sołacza. Poznaniacy cenią tą okolicę za dwa urokliwe parki: Park Wodziczki, położony zaledwie 150 metrów od inwestycji, oraz nieco dalej Park Sołacki – popularne miejsce wypoczynku. Dodatkowo okolica obfituje w liczne restauracje, kawiarnie oraz obiekty sportowe. Wszystko to sprawia, że inwestycja cieszy się sporym powodzeniem, a klienci postrzegają  ją jako miejsce idealne do codziennego wypoczynku w zaciszu własnego domu.

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy