Wiadomości mieszkaniowe

Novisa Development

Regionalne

29 sierpnia 2019

Oddaj swój głos!

Zamieszkaj w Ogrodach Przyjaciół!

Rusza sprzedaż kolejnego etapu Ogrodów Przyjaciół od Novisa Development. Jest on odpowiedzią na niemalejące zainteresowanie domami od tego dewelopera. Zobacz!

Zamieszkaj w Ogrodach Przyjaciół!

Ogrody Przyjaciół 3 to kolejny etap ogrodzonego osiedla na warszawskiej Zielonej Białołęce. Na tym kameralnym osiedlu znajdziemy domy o  powierzchni od 64 do 82 m², z możliwością adaptacji dodatkowej powierzchni na poddaszu.

 - To komfortowa, duża przestrzeń, która umożliwia kupującemu zaadoptowanie jej np. na dodatkową garderobę, pokój lub gabinet. W tym przypadku naszych klientów ogranicza tylko wyobraźnia. - wyjaśnia Jakub Mrówka, prezes Novisa Development. Klienci bardzo cenią  możliwość powiększenia powierzchni mieszkalnej w taki sposób - dodaje.

Domy cechuje metraż, który jest jednym z najbardziej pożądanych, wśród klientów szukających domów w Warszawie i pod miastem. Na piętrze zaprojektowano 2 lub 3 sypialnie z łazienką i garderobą. Do każdego lokalu przypisano przynajmniej jedno miejsce w garażu. Inwestycja znajduje się w lokalizacji łączącej bliskość dzikiej natury z miejską aglomeracją. Ogrody Przyjaciół 3 zlokalizowane są 26 minut od centrum Warszawy. Do sprzedaży zostaje oddany etap 2G (lokale 53a, 53b, 54a i 54b).


---

Rozpoczęcie budowy etapu 2G osiedla Ogrody Przyjaciół 3: 01/07/2019

Planowane zakończenie budowy etapu 2G osiedla Ogrody Przyjaciół 3: 31/12/2019

Odbiory etapu 2G  zaplanowano na: 31/05/2020

Osoby szukające dodatkowych informacji na temat inwestycji znajdą je na: http://www.novisa.pl/inwestycja/ogrody-przyjaciol-3-etap-2/

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

1 Komentarz

  • Sebastian|3 września 2019, 08:46