Zamieszkaj przy Cytadeli – Na Podgórniku!

Ataner

Data publikacji: 18.12.2018, Data aktualizacji: 19.12.2018

Średnia ocen 4/5 na podstawie 109 głosów

Zamieszkaj przy Cytadeli – Na Podgórniku!
Poznaj nową inwestycję dewelopera Ataner, zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy między Cytadelą a poznańskim Starym Rynkiem. To wyjątkowy projekt, w którym historia łączy się z nowoczesnością.

Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja

Nowa inwestycja dewelopera Ataner jest atrakcyjna dla mieszkańców Poznania pod wieloma względamy. Najważniejszą jedak jest lokalizacja. Projekt, jest umiejscowiony na ul. Na Podgórniku, która zlokalizowana jest między Cytadelą - największym poznańskim parkiem a Starym Rynkiem, od którego dzieli nas 10 minutowy spacer.

Z jednej strony budynku roztacza się skwer przy pomniku Armii Poznań, z drugiej zaś zielona przestrzeń parku, w którym możemy aktywnie spędzić wolny czas jeżdząc na rowerze, rolkach czy uczestnicząc w pikniku razem ze swoimi przyjaciółmi. Z pewnością każdy, kto lubi odpoczywać na świeżym powietrzu znajdzie tu coś dla siebie.

Na Cytadeli znajdziemy także wiele restauracji, w których wraz z rodziną będziemy mogli spedzić niedzielne popołudnie. To idealne miejsce na relaks z dala od wielkomiejskiego szumu, w którym będziemy mogli złapać drugi oddech.

Nowa inwestycja realizowana przez poznańskiego dewelopera z tradycjami, będzie zawierać 238 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 30 do 150 m2. Co ważne, wszystkie mieszkania będą posiadać przestronne balkony lub tarasy, z którego widok będzie rozpościerać się na park i starówkę.

 

Smart home

Dodatkowo, deweloper oferuje swoim klientom możliwość instalacji systemu inteligentnego sterowania ogrzewaniem, oświetleniem oraz roletami (podłączona instalacja elektryczna) zapewniane przez specjalne oprogramowanie, którym można sterować za pomocą smartfona, laptopa lub przełącznika na ścianie. Zapewni to mieszkańcom większą wygodę, komfort użytkowania i wysoką oszczędność energii, która pozwoli na dość spore oszczędności.

Mieszkańcy obiektu będą mogli poćwiczyć na siłowni przeznaczonej tylko dla nich, a ich dzieci skorzystają z placu zabaw przy budynku. Obiekt będzie monitorowany, z portierniami ochrony i podziemną halą garażową.

Centrum nauki, usług i komunikacji

Bliskość poznańskich uczelni, UAM i Collegium da Vinci oraz innych atrakcji (np. sportowych), sprawiają, że okolica w której zlokalizowana jest inwestycja tętni życiem. Blisko stąd do sklepów i punktów usługowych na sąsiadującym osiedlu Atanera przy ul. Kutrzeby.

Dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje zaledwie kilka minut, a w okolicy są również przystanki autobusowe oraz dworzec PKP Poznań Garbary. 

Inwestycja zostanie oddana do użytku w marcu 2021 r. Obiekt został zaprojektowany przez Macieja Szkudlarka i Tadeusza Biedaka.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: