Wiadomości mieszkaniowe

Magdalena Zdrenka

Magdalena Zdrenka

Wiadomości - Regionalne - Porady

Oddaj swój głos!

Zamieszkać po królewsku. Wrocławska inwestycja Royal Apartments.

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, nieopodal Mostu Uniwersyteckiego, w samym centrum Wrocławia, prężnie działająca na tutejszym rynku, wrocławska spółka i2 Development stworzyła atrakcyjne miejsce do zamieszkania.

Zamieszkać po królewsku. Wrocławska inwestycja Royal Apartments.

Wśród zabytków i zieleni


Niewątpliwie dużym atutem omawianego pomysłu, o jakże wdzięcznej nazwie – Royal Apartments, jest jego lokalizacja, pozwalająca przyszłym lokatorom na łatwe korzystanie z wszelkich atrakcji wielkomiejskiego życia. Usytuowany w najstarszej części miasta, pośród licznych zabytków jak również galerii, restauracji, klubów muzycznych, kin i teatrów kompleks miejskich apartamentowców, znajduje się zaledwie kilka kroków od Rynku, malowniczego Ostrowa Tumskiego, czy też Wyspy Słodowej, gdzie w otoczeniu zieleni można wspaniale odpocząć i zregenerować siły.W kameralnym groniePrestiżową inwestycję, usytuowaną przy ulicy Śrutowej, tworzy 4 kondygnacyjny, ciekawie zaprojektowany budynek. W ofercie, tej królewskiej inwestycji, znalazło się raptem 38 miejskich jedno i dwu poziomowych apartamentowców, o zróżnicowanej powierzchni od 39 do 80 metrów kwadratowych, liczących od 1 do 4 pokoi. Jak wynika z badań, taki metraż, jest nie tylko najbardziej poszukiwanym na rynku pierwotnym metrażem do zamieszkania, ale także może stanowić świetną inwestycję pod wynajmem. Mieszkania w Royal Apartments oddawane są z godnie z życzeniem i zgodnie z jednym z trzech programów wykończeniowych do wyboru; Premium, Prestige lub Individual.Wysoki standard wykończeniaDo poszczególnych mieszkań, przyszłych mieszkańców i ich gości, zabiorą cichobieżne windy zjeżdżające aż do usytuowanego w podziemiu budynku – garażu. Charakter stylowej zabudowy podkreślają również duże przeszklenia a także wysoki standard wykończenia części wspólnych. Wszystkie mieszkania, których etap zakończenia planowany jest na przyszłego roku, wyposażone zostaną w specjalne drzwi antywłamaniowe i wideodomofony. W trosce o bezpieczeństwo przyszłych lokatorów zainstalowano także monitoring.W nawiązaniu do sąsiadówTrzeba przyznać, że zaproponowana przez biuro architektoniczne AD Architekci klasyczna, klinkierowa elewacja budynku idealnie nawiązuje do sąsiadujących z apartamentowcem zabytkowych zabudowań.


Autobusy i tramwaje


Położenie omawianej inwestycji zapewnia także komfortowy dostęp do infrastruktury komunikacyjnej, a dzięki licznym przystankom tramwajowym i autobusowym, możliwy jest szybki dojazd do każdej części Wrocławia.


Wybrane lokale w promocyjnej cenie Aktualnie w ofercie Royal Apartments spośród 38 lokali, wystawionych na sprzedaż jest jeszcze kilkanaście wolnych mieszkań ,w korzystnej jak na tę lokalizację cenie, od 6 000 do 7 000 PLN brutto za metr kwadratowy. Ponadto niektóre apartamenty objęte zostały promocją. Warto się jednak spieszyć z podjęciem ewentualnej decyzji o zakupie, bowiem jak każda promocja, jest ona ograniczona czasowo i dotyczy nie wszystkich lokali.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy