Wiadomości mieszkaniowe

Redakcja

Biuro prasowe - Nieruchomości - Wiadomości

24 grudnia 2013

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 1 głosów

Z zachodniej strony Warszawy

Jakie inwestycje możemy znaleźć nieopodal Warszawy? Jak wygląda oferta mieszkań w powiecie Warszawskim Zachodnim?

Z zachodniej strony Warszawy

Miejscowości położone do 20 km od Warszawy stały się dobrą alternatywą dla osób poszukujących własnego mieszkania. Jest to odległość, którą samochodem można pokonać w porównywalnym czasie, jaki poświęcamy przemieszczając się pomiędzy poszczególnymi dzielnicami stolicy. Miejscem, w którym powstają ciekawe obiekty mieszkaniowe są oddalone o 14 km od Warszawy Łomianki i znajdujący się w odległości 16,5 km od stolicy - Ożarów Mazowiecki. Obecnie można nabyć tu mieszkania w inwestycjach: Arkadia Łomianki oraz Osiedle Walencja.

Tuż obok Warszawy

Miasta niewielkich rozmiarów, jakimi są Łomianki i Ożarów Mazowiecki, doskonale prosperują jako samodzielne jednostki. Zapewniają swoim mieszkańcom wszystko to, co wpływa na jakość i komfort życia. Znajdują się tu mniejsze i większe punkty handlowo - usługowe, placówki edukacyjne oraz punkty medyczne. Co więcej, obie te miejscowości są dobrze skomunikowane ze stolicą.

Arkadia Łomianki

Współczesna kraina szczęśliwości - tak swoją inwestycję określa deweloper. Arkadia Łomianki to ostoja pełna spokoju, która zapewnieni mieszkańcom pożądaną prywatność. Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Baczyńskiego, gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna. Samą inwestycję wyróżnia atrakcyjny projekt oraz nowoczesna architektura. Zastosowane tu rozwiązania wraz z użytymi wysokiej jakości materiałami wpłyną na komfort mieszkania.

Arkadia Łomianki wpisuje się w aurę pobliskiej okolicy, zarówno ze względu na niską zabudowę, jak i nowoczesny styl. Z zewnątrz budynek osiedla nie jest klasyczną bryłą. Składa się z części, które wpływają na nieregularność jego kształtów. Budynek pokrywa tynk silikonowy. Elewacja jest wykonana z paneli drewnopodobnych. Dobrze z nimi współgrają drewniane okna. We wnękach budynku zlokalizowane są przestronne tarasy, których obramowania stanowią szklane balustrady.

W ramach Arkadii Łomianki powstał czteropiętrowy budynek, który wzbogaci najbliższą okolicę o 36 lokali mieszkalnych. Lokale będą posiadały układ funkcjonalny, przez co zyskają aprobatę niejednego klienta. Zgodnie z zamysłem dewelopera, ma być przestronnie i funkcjonalnie.

Funkcjonalne są z pewnością dostępne przestrzenie mieszkaniowe, które można zaaranżować według własnego gustu. Powstałe mieszkania, pod względem powierzchni wpisują się na listę najbardziej pożądanych lokali. Pozostałe jeszcze w ofercie mieszkania zamykają się w przedziale od 36,20 do 81,40 m kw. W zależności od wybranej powierzchni, przypisane są do nich balkony lub tarasy, które mają od 3,40 do 26,80 m kw. Dodatkowo, zmotoryzowani mieszkańcy Arkadii mogą skorzystać z możliwości zakupu jednego spośród ponad 40 powstałych w podziemiu miejsc postojowych.

Osiedle Walencja

Inną ciekawą inwestycją jest Osiedle Walencja, powstające w Ożarowie Mazowieckim. Jest to przedsięwzięcie o dużym rozmachu, które będzie realizowane w trzech etapach. Łącznie będzie go stanowić 10 obiektów mieszkalnych. W pierwszym etapie powstaną budynki - A1, A2, A3, w drugim - A4, A5, A6, a w trzecim pozostałe cztery - A7, A8, A9, A10. Wszystkie budynki będą stanowiły harmonijny kompleks.

Z dwóch stron, wzdłuż budynków - A1 oraz A5 i A10 powstanie naziemny parking dla pojazdów. Dzięki czemu, mieszkańcy nie będą mieli problemu z pozostawieniem swojego pojazdu w bezpiecznym miejscu. Między budynkami A6, A8 oraz A9 powstanie wspólna przestrzeń zielona. Na terenie Osiedla znajdą się także trzy płytkie (między budynkami A3 i A6 oraz między A8 i A9) baseny oraz jeden staw i siedzisko z wodospadem. Przy budynku A10, pośród licznych nasadzeń drzew, powstanie ogródek przedszkolny.

Na Osiedlu Walencja znajdą się mieszkania składające się z jednego, dwóch, trzech bądź czterech pokoi. Będą one miały powierzchnię od 29,6 do 91,9 m kw. Obecnie dostępne są mieszkania w budynku A2. Wiele z nich znalazło już swoich właścicieli. Kolejne, w metrażu od 29,64 do 86,95 m kw., czekają na nabywców. Warto pamiętać, że do mieszkań przynależą dodatkowe przestrzenie w postaci balkonów i ogrodów.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy