Wystartowała sprzedaż Apartamentów Niemcewicza 19

Napollo

Data publikacji: 24.09.2019,

Data aktualizacji: 17.04.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów
Wystartowała sprzedaż Apartamentów Niemcewicza 19
Firma Napollo wprowadza na rynek kolejną inwestycję w sektorze apartamentowym.

Apartamenty Niemcewicza 19 powstaną na warszawskiej Starej Ochocie, zaledwie 5 minut drogi od ścisłego centrum stolicy. Szlachetne naturalne materiały wykończeniowe, elegancka modernistyczna bryła, panoramiczne okna i loggie, szeroki wachlarz metraży – to wyróżniki inwestycji. Start budowy zaplanowany jest na początek 2020 roku, a zakończenie po ok. 2 latach.

Kompozycja licowanej piaskowcem elewacji Apartamentów Niemcewicza 19 nawiązuje do stylistyki przedwojennej kamienicy. Nowoczesnego charakteru nadają jej horyzontalne wnęki, w których zaprojektowano loggie ze szklanymi balustradami oraz panoramiczne okna w drewnianej oprawie. Boczne ściany loggii oraz sufity wykończone będą materiałem drewnopochodnym. Podobny zabieg powtarza się we wnętrzach - w holach oraz we wnękach z drzwiami wejściowymi do apartamentów.

Inwestycja pod względem urbanistycznym, wraz z sąsiednim budynkiem Apartamentów Niemcewicza 17, dopełnia cały kwartał zabudowy między ulicami Niemcewicza, Poniecką, Słupecką i Odrzykońską. Realizacja obejmuje również budowę przestronnego pasażu, ze starannie zaaranżowaną zielenią i miejscami do wypoczynku, który połączy dla ruchu pieszego ulice Niemcewicza i Odrzykońską. Od strony pasażu zaprojektowano też wejścia do budynku apartamentowego. 

W ofercie sprzedaży dostępnych jest 56 mieszkań, od jedno- do czteropokojowych, o powierzchni od ok. 45 do ok. 123 m². Wszystkie apartamenty wyposażone są w loggie lub tarasy. Na terenie inwestycji powstanie dwupoziomowy parking podziemny. Na parterze zaplanowano lokale usługowe.

„Apartamenty Niemcewicza 19 na Starej Ochocie to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Zaciszna okolica, zielone skwery, a jednocześnie doskonale rozwinięta infrastruktura i  warszawskie city na wyciągnięcie ręki stanowią o idealnym połączeniu wielu atrybutów w jednej lokalizacji.” – mówi Ewelina Szantyka, Dyrektor ds. Sprzedaży Mieszkań w Napollo. „- Oferowane apartamenty są funkcjonalnie rozplanowane z czytelnie wydzieloną strefą dzienną i nocną. Wysokość pomieszczeń potęguje wrażenie przestronności,  przejrzysty układ ułatwia aranżację przestrzeni a mała liczba mieszkań w każdej klatce zapewnia poczucie prywatności.”– dodaje Ewelina Szantyka.

Apartamenty Niemcewicza 19 powstaną w sąsiedztwie zrealizowanej wcześniej przez Napollo inwestycji Apartamenty Niemcewicza 17. Oba budynki są stylistycznie spójne i zaprojektowane przez pracownię Jems Architekci z dbałością o detal oraz jakość wykończenia.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: