Wiadomości mieszkaniowe

Agencja PR Publicon

Wiadomości - Nieruchomości - Regionalne

24 czerwca 2020

Oddaj swój głos!

Wrocław: elewacja Pixel House odsłonięta

Inwestycja Pixel House przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu osiągnęła już docelowy wygląd. W sprzedaży dostępne są mieszkania wyłącznie w ostatnim etapie – sprawdź!

Wrocław: elewacja Pixel House odsłonięta

– Obecnie trwają prace wykończeniowe – okładziny z płytek czy zabudowy stolarskie. Montujemy balustrady, malujemy garaże i ściany części wspólnych, a także pracujemy nad zagospodarowaniem terenu – komentuje pracownik dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A., Tomasz Bednarek.

Inwestycja podzielona jest na cztery etapy. Trzy z nich zostały ukończone i w całości sprzedane. Na parterze budynku mieści się pasaż z lokalami użytkowymi. Parkingi dla samochodów i miejsca postojowe dla rowerów znajdują się zarówno w kondygnacji podziemnej, jak i na pierwszym piętrze.

Wrocław - inwestycja Pixel House

Od drugiego piętra wzwyż znajdują się mieszkania – część z ogródkami na najniższej kondygnacji lub z loggiami na wyższych poziomach. Ceny mieszkań zaczynają się od 8556 zł za metr kwadratowy.

Pixel House mieści się przy ulicy Legnickiej – naprzeciwko Centrum Handlowego Magnolia. W pobliżu znajduje się Park Popowicki, a nieco dalej Park Zachodni. Mieszkańcy zwracają uwagę na dobre skomunikowanie z innymi częściami miasta. Okolica ta jest popularna zwłaszcza wśród studentów i pracowników pobliskich korporacji, co sprawia, że cieszy się zainteresowaniem inwestorów.

Pierwszy etap osiedla został oddany do użytkowania pod koniec 2016 roku. Budynek zaprojektowali architekci z biura Bzdęga-Wiśniewski.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy