Wola jako warszawski Greenpoint?

Publicon PR

Data publikacji: 28.01.2020,

Data aktualizacji: 13.03.2020

Średnia ocen 5/5 na podstawie 2 głosów
Wola jako warszawski Greenpoint?
Czy Wola zajmie miano najbardziej stylowej dzielnicy Warszawy, idąc w ślady nowojorskiego Greenpointu? Jaka jest Wola, czyli prawdopodobnie kolejna najbardziej rozchwytywana lokalizacja w Warszawie?

Projekt osiedla Stacja Wola na warszawskiej Woli to spory krok w kierunku myślenia o przyszłości rynku mieszkaniowego. Deweloper Echo Investment stawia na inteligentne rozwiązania technologiczne i wprowadza je jako standard w inwestycji. Pierwsi mieszkańcy odbiorą klucze do swojego M pod koniec 2021 roku.

Przemyślane części wspólne

W Stacji Wola docelowo znajdzie się przeszło 1000 mieszkań ze zróżnicowanymi układami i metrażami. Inwestycja powstaje w dwóch etapach. W częściach wspólnych znajdą się między innymi szklarnie, w których każdy mieszkaniec będzie mógł zasadzić swoje ulubione warzywa i owoce. Miłośnicy aktywnego trybu życia docenią crossfit box tuż pod domem.

Przyszłość na wyciągnięcie ręki

Pasjonatów nowoczesnych rozwiązań z pewnością ucieszy obecność ładowarki e–car na terenie osiedla. Choć w Polsce samochody elektryczne nie są jeszcze tak popularne jak na zachodzie, przewiduje się, że w przyszłości coraz więcej osób będzie skłaniać się ku tym pojazdom. Już teraz z raportu Barometr Nowej Mobilności 2019/2020 wynika, że 28% Polaków rozważa zakup samochodu elektrycznego w ciągu najbliższych trzech lat. Tendencja ta prawdopodobnie będzie rosnąć.

W projektowaniu architektury istotne jest patrzenie długoterminowe, dlatego czerpiemy inspirację z trendów, które dziś dopiero wkraczają w fazę wzrostu. W Stacji Wola postawiliśmy na ekologię i mobilność przyszłych mieszkańców. Nie mogło zabraknąć także technologii, która jest przecież nieodłącznym elementem codzienności – zwłaszcza dla tych pokoleń, które wchodzą właśnie na rynek mieszkaniowy, poszukują pierwszego lokum i cenią sobie różnorodne udogodnienia. W całym kompleksie zamontujemy inteligentne systemy sterowania – i jako pierwszy deweloper w Polsce dajemy w standardzie rozwiązania światowego lidera automatyki domowej mówi Marta Boreta, specjalista ds. marketingu w Echo Investment.

38% mieszkań w dwa kwartały

Stacja Wola weszła do sprzedaży w III kwartale 2019 roku. Od momentu wprowadzenia do oferty sprzedano już 38% mieszkań. Jak podkreśla Echo Investment, cieszą się one dużym zainteresowaniem również wśród inwestorów, którzy docenili zarówno zastosowane w projekcie udogodnienia technologiczne, jak i jej dobrą lokalizację.

W kwadrans na Plac Zbawiciela

Osiedle Stacja Wola położone jest przy ulicy Ordona, na Woli – najprężniej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Przyszli mieszkańcy w 15 minut dostaną się na Plac Zbawiciela, a stacja metra Rondo Daszyńskiego jest oddalona o jedyne 7 minut. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również tereny zielone – jak chociażby Park Józefa Sowińskiego, Park Powstańców Warszawy, Park Moczydło czy Park Edwarda Szymańskiego.

 

Za projekt Stacji Wola odpowiada pracownia Medusa Group. Inwestorem osiedla jest Echo Investment.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: