Wiadomości mieszkaniowe

Regionalne - Warszawa - Nieruchomości

24 sierpnia 2018

Oddaj swój głos!

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę osiedla Haven House

W dniu 23 sierpnia br. odbyła się ceremonia podpisania aktu erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego pod budowę osiedla Haven House, realizowanego przez warszawską firmę Profbud. Uroczystość zorganizowano na terenie inwestycji, przy ul. Pawlikowskiego w Warszawie. W wydarzeniu wzięły udział lokalne władze i reprezentanci firm współpracujących z deweloperem. Wmurowanie kamienia węgielnego symbolicznie przypieczętowało rozpoczęcie budowy nowego osiedla mieszkaniowego, w którym docelowo powstanie 114 mieszkań.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę osiedla Haven House

Osiedle Haven House to nowe miejsce na mapie warszawskich inwestycji mieszkaniowych. Nieruchomość przy ul. Pawlikowskiego znajduje się na granicy zielonej Saskiej Kępy i Gocławia. To spokojna część dzielnicy Pragi Południe, która zapewnia idealny klimat do mieszkania.

Realizacja inwestycji rozpoczęła się na początku kwietnia br. Łącznie powstanie tutaj 114 lokali o zróżnicowanym metrażu – od 28 m2 do 150 m2. Klienci w ofercie dewelopera znajdą szeroki wybór mieszkań, zaczynając od jednopokojowych, a kończąc na pięciopokojowych. Wszystkie zostaną wyposażone w balkony, loggie, tarasy lub ogródki lokatorskie, dające możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu. Istotną kwestią dla inwestora była funkcjonalność mieszkań – zaprojektowano je w sposób ustawny, w celu zapewnienia jak największego komfortu. Dzięki takiemu rozwiązaniu przyszli lokatorzy w dowolny sposób zaaranżują wnętrze, zgodnie ze swoimi potrzebami. Wyjątkową przestronność zapewnia wysokość mieszkań od 2,71 - 2,74 m, która pozytywnie wpływa na doświetlenie lokalu oraz jakość mieszkania. Dla najbardziej wymagających przygotowano apartamenty z przestronnymi tarasami, usytuowane na najwyższych kondygnacjach, które zapewnią malownicze widoki na dzielnicę. Dla zmotoryzowanych przewidziano 127 miejsc postojowych, zlokalizowanych w garażu podziemnym, a także 21 miejsc naziemnych. Termin realizacji inwestycji planowany jest na drugi kwartał 2020 roku.

W uroczystości oficjalnie rozpoczynającej budowę osiedla Haven House wzięli udział przedstawiciele władz lokalnych oraz reprezentanci firm współpracujących z deweloperem. Zebranych gości przywitał Prezes Profbudu Paweł Malinowski, który również jako pierwszy przemawiał podczas wydarzenia. Wybrani przedstawiciele złożyli swoje podpisy pod aktem erekcyjnym i dokonali uroczystego wmurowania kamienia węgielnego. Prezes firmy Profbud podkreślił, że na granicy Gocławia i Saskiej Kępy powstaje nowoczesne osiedle, które wyróżni się na tle innych i tym samym wyznaczy kierunek dla nowopowstających nieruchomości. – Wszystkie nasze nieruchomości staramy się projektować zgodnie z aktualnymi trendami architektonicznymi. Tak też stało się w przypadku Haven House. Oryginalne rozwiązania elewacyjne m.in. prosta rytmika pionów i poziomów sprawią, że osiedle zaprezentuje własny, niepowtarzalny styl. Wierzymy, że Haven House będzie idealnym miejscem dla wszystkich osób poszukujących równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym w scenerii klimatycznego Gocławia – skomentował Paweł Malinowski.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy