Wille Taneczna. Kameralny projekt na Ursynowie

Dom Development S.A.

Data publikacji: 05.09.2018, Data aktualizacji: 06.09.2022

Średnia ocen 4/5 na podstawie 36 głosów

Wille Taneczna. Kameralny projekt na Ursynowie
Dom Development S.A. rozpoczyna sprzedaż 81 mieszkań w ramach nowego projektu kameralnego osiedla Wille Taneczna na warszawskim Ursynowie, przy ul. Tanecznej.

Wille Taneczna to miejsce, w którym mieszkańcy zaznają relaksu, spokoju i wygody. Silnym atutem inwestycji jest jej kameralny charakter i lokalizacja w pobliżu zieleni, tuż obok malowniczego Kanału Grabowskiego, będącego wraz z Jeziorem Grabowskim chronionym korytarzem ekologicznym. Dodatkowo, rozbudowana sieć komunikacji miejskiej na Ursynowie – jednej z najbardziej rozwiniętych dzielnic Warszawy - zapewni możliwość szybkiego przemieszczania się po mieście – powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development S.A.

Wille TanecznaWille Taneczna to mieszkania w kameralnych dwupiętrowych budynkach,  zlokalizowanych wśród zabudowy jednorodzinnej. Modernistyczną stylistykę i minimalistyczną formę nowo powstających budynków podkreślą duże tafle szkła eksponowane w przestrzeni klatek schodowych oraz stonowana kolorystyka elewacji. Całość ozdobią duże balkony. W przestrzeni wspólnej inwestycji zaprojektowano bogate aranżacje zieleni, osiedlowe alejki, miejsce do rekreacji z leżakami i stolikiem szachowym oraz funkcjonalny plac zabaw (z atestowanymi zabawkami dla dzieci, piaskownicą, tubą oraz zjeżdżalnią), a także elementy małej architektury.

Ursynów oferuje bogatą i nowoczesną infrastrukturę miejską: sklepy, centra handlowe, przychodnie, szkoły i przedszkola. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu wolnego poza terenami zielonymi znajdą w pobliżu liczne placówki sportowe (m.in. Camp4 - największa w Warszawie hala wspinaczkowa, posiadająca 1300 m2, Calypso fitness czy Bike Park Kazoora, w którym  doskonali się technikę jazdy na rowerze). Osiedle zlokalizowane jest w odległości dziesięciu minut jazdy samochodem od toru wyścigów konnych Służewiec czy Lotniska im. F. Chopina. Wygodne przemieszczanie się zapewnia także rozbudowana sieć komunikacyjna (autobusy, stacja metra Imielin, do której dojazd samochodem zajmuje do dziesięć  min., obwodnice i trasy ekspresowe S2 i S79).

W sprzedaży znajduje się 81 mieszkań (w ośmiu budynkach)  o zróżnicowanej strukturze i powierzchni – od 38,83 mkw. do 98,16 mkw. Lokale będą posiadać ogródki (z tarasem) lub balkony w cenie mieszkania. Ceny za mkw. kształtują się od 8300 zł do 9250 zł. 

W garażu podziemnym przewidziano 91 miejsc postojowych oraz miejsce postojowe na terenie inwestycji z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.

Wille Taneczna na Ursynowie

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: