Wiadomości mieszkaniowe

Chylice 1 Sp. z o.o.

Regionalne

28 stycznia 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 9 głosów

Willa jak ze snów pod Warszawą

20 kilometrów od centrum stolicy ruszył unikalny projekty deweloperski. Konstanciński Sen to 4 wyjątkowe wille, które odpowiadają na potrzeby wymagających klientów.

Willa jak ze snów pod Warszawą

Architekci, którzy zaprojektowali wille Konstanciński Sen, postarali się, aby były one niepowtarzalne i spełniały oczekiwania inwestorów i przyszłych mieszkańców. Przy ul. Wesołej znajdują się 4 działki o regularnych kształtach oraz powierzchni od 780 do 870 mkw. Na nich zaplanowane są dwie wille o powierzchni 600 mkw i dwie o powierzchni 400 mkw. Każdy dwupiętrowy dom posiada windę, a także 4 miejsca postojowe w garażu. Na etapie projektu architektonicznego przyszli właściciele willi  mogą zadecydować o jej funkcjonalności, a przed ruszaniem prac budowlanych całość zastanie im zaprezentowana na dedykowanych wizualizacjach.

Inwestor i pomysłodawca projektu Konstanciński Sen zapewnia kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego – od projektu po wykończenie „pod klucz” wraz z zagospodarowaniem ogrodu. Tym, co wyróżnia ten projekt jest rola „inwestora zastępczego”, która pozwala ograniczyć do minimum zaangażowanie klientów w proces inwestycyjny.

Jeśli tylko marzymy o zakupie unikalnego nowego domu, wystarczy skontaktować się z doradcą klienta inwestycji Konstanciński Sen. Doświadczony zespół inwestora pozna potrzeby przyszłych mieszkańców i stworzymy ofertę szytą na miarę. Zawierać będzie ona ogólną koncepcję willi, omówimy zostanie szczegółowo zakres prac i szacunkowy kosztorys.

Po wspomnianych ustalenia, kolejny etap to realizacja prac projektowych. W proces ten zaangażuje się architekt. Wyrysowany zostaje projekt architektoniczny – koncepcja architektoniczna obejmująca układ funkcjonalny pomieszczeń oraz bryłę budynku. Opracowany zostaje projekt budowlany i wykonawczy. Pierwszy z dokumentów jest niezbędny do uzyskania pozwolenia na budowę, drugi natomiast jest jego uszczegółowieniem. Na tym etapie wspólnie określany jest budżet i dobierane materiały wykończeniowe. Etap projektowania zamykany jest propozycją aranżacji wnętrz i planowania przestrzeni wokół willi i w ogrodzie. Od fundamentów po stan deweloperski, wszystko powstanie z najlepszych materiałów, rękami doświadczonych fachowców, których zapewnia inwestor. Jako ostatni, na plac budowy Konstancińskiego Snu, wkroczą artyści – stolarze, kamieniarze, metaloplastycy, ogrodnicy i inni. Do dyspozycji będą mieli niezwykle szczegółowe projekty, dzięki czemu prace przebiegną szybko i sprawnie, bez ryzyka pomyłek. Do ich zadań należeć będzie zagospodarowanie nie tylko wnętrza budynku i ogrodu, ale także bramy z ogrodzeniem i podjazdu. Kiedy wykończeniowe zakończą się, pozostanie jedynie ustalić termin przekazania kluczy do luksusowych willi.

Podwarszawski Konstancin-Jeziorna to wyjątkowe miejsce na Mazowszu. Warto rozważyć tu zakup nieruchomości i osiedlenie się na stałe ze względu słynne tężnie solankowe, rezerwaty przyrody oraz jednocześnie bliskość stolicy.

 

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy