Wiadomości mieszkaniowe

Willa jak ze snów pod Warszawą

20 kilometrów od centrum stolicy ruszył unikalny projekty deweloperski. Konstanciński Sen to 4 wyjątkowe wille, które odpowiadają na potrzeby wymagających klientów.

Oddaj swój głos!

Średnia ocena 4/5 na
podstawie 3 głosów
Willa jak ze snów pod Warszawą

Architekci, którzy zaprojektowali wille Konstanciński Sen, postarali się, aby były one niepowtarzalne i spełniały oczekiwania inwestorów i przyszłych mieszkańców. Przy ul. Wesołej znajdują się 4 działki o regularnych kształtach oraz powierzchni od 780 do 870 mkw. Na nich zaplanowane są dwie wille o powierzchni 600 mkw i dwie o powierzchni 400 mkw. Każdy dwupiętrowy dom posiada windę, a także 4 miejsca postojowe w garażu. Na etapie projektu architektonicznego przyszli właściciele willi  mogą zadecydować o jej funkcjonalności, a przed ruszaniem prac budowlanych całość zastanie im zaprezentowana na dedykowanych wizualizacjach.

Inwestor i pomysłodawca projektu Konstanciński Sen zapewnia kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego – od projektu po wykończenie „pod klucz” wraz z zagospodarowaniem ogrodu. Tym, co wyróżnia ten projekt jest rola „inwestora zastępczego”, która pozwala ograniczyć do minimum zaangażowanie klientów w proces inwestycyjny.

Jeśli tylko marzymy o zakupie unikalnego nowego domu, wystarczy skontaktować się z doradcą klienta inwestycji Konstanciński Sen. Doświadczony zespół inwestora pozna potrzeby przyszłych mieszkańców i stworzymy ofertę szytą na miarę. Zawierać będzie ona ogólną koncepcję willi, omówimy zostanie szczegółowo zakres prac i szacunkowy kosztorys.

Po wspomnianych ustalenia, kolejny etap to realizacja prac projektowych. W proces ten zaangażuje się architekt. Wyrysowany zostaje projekt architektoniczny – koncepcja architektoniczna obejmująca układ funkcjonalny pomieszczeń oraz bryłę budynku. Opracowany zostaje projekt budowlany i wykonawczy. Pierwszy z dokumentów jest niezbędny do uzyskania pozwolenia na budowę, drugi natomiast jest jego uszczegółowieniem. Na tym etapie wspólnie określany jest budżet i dobierane materiały wykończeniowe. Etap projektowania zamykany jest propozycją aranżacji wnętrz i planowania przestrzeni wokół willi i w ogrodzie. Od fundamentów po stan deweloperski, wszystko powstanie z najlepszych materiałów, rękami doświadczonych fachowców, których zapewnia inwestor. Jako ostatni, na plac budowy Konstancińskiego Snu, wkroczą artyści – stolarze, kamieniarze, metaloplastycy, ogrodnicy i inni. Do dyspozycji będą mieli niezwykle szczegółowe projekty, dzięki czemu prace przebiegną szybko i sprawnie, bez ryzyka pomyłek. Do ich zadań należeć będzie zagospodarowanie nie tylko wnętrza budynku i ogrodu, ale także bramy z ogrodzeniem i podjazdu. Kiedy wykończeniowe zakończą się, pozostanie jedynie ustalić termin przekazania kluczy do luksusowych willi.

Podwarszawski Konstancin-Jeziorna to wyjątkowe miejsce na Mazowszu. Warto rozważyć tu zakup nieruchomości i osiedlenie się na stałe ze względu słynne tężnie solankowe, rezerwaty przyrody oraz jednocześnie bliskość stolicy.

 

 

Dodaj komentarz

Twoje imię

Twój komentarz

Artykuły powiązane

Ile kosztuje wykończenie mieszkania?

Ile kosztuje wykończenie mieszkania?

Luksusowe nieruchomości inwestycją przyszłości

Luksusowe nieruchomości inwestycją przyszłości