Wiadomości mieszkaniowe

Publicon PR

Regionalne - Warszawa - Nieruchomości

Oddaj swój głos!

W Osiedlu nad Odrą odsłonięto elewację

Osiedle nad Odrą coraz bliżej ukończenia. Sprawdź, czym kusi kupujących.

W Osiedlu nad Odrą odsłonięto elewację

Kolejna część Osiedla nad Odrą, inwestycji dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A., ma już ukończoną elewację. Budynek składa się z czterech niezależnych od siebie klatek schodowych. Odsłonięta część zorientowana jest na południe i na zachód.


Klatki A i B zostały przeszklone i ocieplone. Zakończono też w tym fragmencie prace nad trójbarwną elewacją. Obecnie budowane są części C i D.

– W Osiedlu nad Odrą powstanie łącznie 212 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Projekt przewiduje lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Do tych na parterze przynależą ogródki: niekiedy o metrażu dwukrotnie przewyższającym powierzchnię mieszkania – opowiada Tomasz Bednarek, pracownik wrocławskiego dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A.

W okolicy Osiedla nad Odrą nie brakuje terenów rekreacyjnych. W nieco ponad kwadrans, przez Mosty Trzebnickie, dojdziemy do Parku Kasprowicza. Z kolei w dziesięć minut przejdziemy spacerem do Parku Słowiańskiego, gdzie znajduje się specjalny wybieg dla psów.

Waterfont to globalny trend, który zawitał również do stolicy Dolnego Śląska. Nowe mieszkania we Wrocławiu powstają obecnie głównie w pobliżu rzek i terenów zielonych.  Budynki te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kupujących: nie tylko ze względu na możliwość prowadzenia aktywnego trybu życia, lecz niekiedy także na atrakcyjny widok z ostatnich pięter inwestycji.

Zakończenie budowy Osiedla nad Odrą planowane jest na IV kwartał 2019 roku.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy