Wiadomości mieszkaniowe

NBS Communications

NBS Communications

Regionalne - Warszawa - Poznań

4 czerwca 2020

Oddaj swój głos!

VI etap Nova Królikarnia w sprzedaży

Trzy kameralne wille miejskie liczące zaledwie 23 apartamenty – to szósty etap prestiżowego osiedla Nova Królikarnia realizowanego przez Ronson Development. Sprawdź!

VI etap Nova Królikarnia w sprzedaży

– Niska, kameralna zabudowa, własny park z jeziorem, zaciszna okolica mimo lokalizacji niemal w centrum Warszawy – to tylko niektóre wyróżniki osiedla Nova Królikarnia. Nic dziwnego, że nowe apartamenty w tej inwestycji są zawsze bardzo wyczekiwane przez klientów, szczególnie tych poszukujących zieleni, luksusu i prywatności. W szóstym etapie Novej Królikarni oferujemy zaledwie 23 apartamenty o powierzchni już od 60 m2, każdy z przestronnym balkonem lub tarasem, a na nabywców lokali na parterze czekają ogródki o powierzchni do nawet 350 m2. Etap ten jest przedostatnim, w którym powstaną apartamenty, tak więc jest to już jedna z ostatnich szans, aby stać się właścicielem jednego z nich – wskazał Andrzej Gutowski, wiceprezes oraz dyrektor ds. sprzedaży Ronson Development.

Spośród 23 apartamentów oferowanych w szóstym etapie inwestycji, 11 to lokale 4-pokojowe o powierzchni od 86 do 128 m2. Klienci mają ponadto do wyboru 7 apartamentów 5-pokojowych o powierzchni od 114 do 116 m2, a także 5 apartamentów 3-pokojowych o powierzchni od 60,8 do 77 m2. Ceny lokali w tym etapie zaczynają się od 12 490 zł za m2.

Ukończenie budowy szóstego etapu planowane jest już za rok – na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2021 r. Nieco wcześniej, odpowiednio w czwartym kwartale 2020 r. i w pierwszym kwartale 2021 r., gotowe będą realizowane równolegle etapy czwarty i piąty. Obejmują one łącznie 54 apartamenty w siedmiu willach miejskich. Połowa z nich została już sprzedana.

We wszystkich dotychczasowych etapach Novej Królikarni Ronson Development sprzedał łącznie ponad 200 apartamentów i segmentów.

Nova Królikarnia

Luksusowe domy gotowe już latem

Osoby poszukujące jeszcze większej przestrzeni i prywatności będą mogły się wprowadzić na osiedle u podnóża Skarpy Warszawskiej już za około dwa miesiące. W sierpniu br. zakończy się bowiem budowa drugiego etapu domów – 18 luksusowych segmentów o powierzchni od 195 do 215 m2. Do każdego domu przynależny jest ogród o powierzchni nawet 400 m2.

Nowoczesny dom z pięknym ogrodem, widokiem na park, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum to unikalna oferta na warszawskim rynku. Nie byliśmy więc zaskoczeni, gdy segmenty jednorodzinne zrealizowane w pierwszym etapie sprzedały się bardzo szybko. Na nabywców domów w Novej Królikarni czekają ponadto rozwiązania typu smart home czy stacja ładowania samochodów elektrycznych w przestronnym garażu podziemnym. A całość ze wszystkich stron otoczona będzie zielenią, zapewniając maksimum kameralności i prywatności – podkreśla Andrzej Gutowski.

Nova Królikarnia Warszawa

Bezpieczny zakup mieszkania

Ronson Development zdaje sobie sprawę z tego, że wybór i zakup nieruchomości to jedne z ważniejszych decyzji w życiu, które każdy chciałby podjąć w spokoju i w sprzyjających warunkach. Aby zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa i jak najlepsze warunki do podjęcia tej decyzji również w nietypowych okolicznościach, z jakimi mamy obecnie do czynienia, spółka przygotowała wiele rozwiązań, które umożliwiły zapoznanie się z jej ofertą oraz zawarcie umowy rezerwacyjnej bez wychodzenia z domu. Biura sprzedaży Ronson Development przez cały czas pozostawały otwarte (choć przez pewien okres w ograniczonym zakresie), natomiast klienci mogli kontaktować się z konsultantami spółki również zdalnie, m.in. poprzez czat online. Ronson Development zorganizował też kilka edycji Wirtualnych Dni Otwartych, transmitowanych na żywo na Facebooku. Pierwsza edycja odbyła się właśnie na terenie Novej Królikarni.

Przez cały czas trwania „społecznej kwarantanny” współpracujące z Ronson Development kancelarie notarialne były otwarte i dbały o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, by klienci mogli bez ryzyka zawrzeć umowę zakupu.

Wszystkie rozwiązania i środki bezpieczeństwa wdrożone przez spółkę zostały ujęte w Kodeksie Dobrych Praktyk Ronson Development, który dostępny jest na stronie internetowej spółki oraz w każdym biurze sprzedaży.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy