Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

1 marca 2019

Oddaj swój głos!

V etap Nowych Ogrodów już w sprzedaży

Proxin Ogrody poszerza swoją ofertę przy ulicy Meissnera. Finalizacja projektu V etapu Nowych Ogrodów planowana jest na IV kwartał 2020 roku.

V etap Nowych Ogrodów już w sprzedaży

Generalny wykonawca - Alfa-Bet Sp. z o. o. z końcem marca rozpoczął prace nad V budynkiem przy ulicy Meissnera.

Nowe Ogrody to projekt, który połączy w sobie atrakcyjną lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz zróżnicowaną ofertę mieszkaniową. W najnowszym, V etapie na przyszłych mieszkańców czekać będzie 130 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 103 mkw. oraz 8 lokali usługowych, również z możliwością prowadzenia lokali gastronomicznych. Dodatkowo nowy etap będzie oferować 168 miejsc postojowych i 14 komórek lokatorskich w hali garażowej, 40 boksów rowerowych oraz 10 komórek lokatorskich zlokalizowanych na pierwszej kondygnacji. Tak jak w poprzednich etapach, budynek będzie charakteryzował się ponadczasową elewacją utrzymaną w bieli oraz szarości. Przestronne balkony oraz tarasy nadadzą nowoczesny charakter inwestycji. To doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy cenią ponadczasowy design i funkcjonalność. Planowany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2020 roku. Dodatkowo elementem wyróżniającym inwestycję w pobliżu ulicy Polskiej są części wspólne – Przykładamy ogromną wagę do tworzenia na inwestycji licznych fragmentów zieleni i miejsc przeznaczonych do relaksu, takich jak; place zabaw, ławki czy stojaki na rowery. Dzięki tym elementom mieszka się o wiele przyjemniej – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody. Standardem na Nowych Ogrodach są również cichobieżne windy dostępne od poziomu -1, komórki lokatorskie, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz monitoring mający na celu zwiększyć poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Położone na zachód od centrum poznańskie Ogrody w wyjątkowy sposób łączą bliskość natury z szybkim dostępem do bogatej infrastruktury stolicy Wielkopolski. Mieszkańcy osiedla mogą dojechać samochodem na Stary Rynek, dworca PKP i PKS w kilkanaście minut, niewiele dłużej zajmie podróż komunikacją miejską - najbliższy przystanek autobusowy znajduje się tylko 8 min spacerem od inwestycji, a pętla tramwajowa przy ul. Szpitalnej 17 minut. Osiedle otoczone jest zielenią, terenami rekreacyjnymi i wypoczynkowymi. Zaledwie kwadrans od Nowych Ogrodów znajduje się J. Rusałka oraz Ogród Botaniczny. A na wyciagnięcie ręki są korty tenisowe, ścieżki rowerowe, basen oraz Fort VII. Na terenie osiedla usytuowane są również placówki usługowe i handlowe.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy