Kolejny projekt SGI gotowy! Ustronie Mokotów z pozwoleniem na użytkowanie

Komunikacja+
Komunikacja+

Data publikacji: 16.08.2021,

Data aktualizacji: 16.08.2021

2 minuty czytania
Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów
Ustronie Mokotów z pozwoleniem na użytkowanie
Ustronie Mokotów to pierwsze osiedle domów jednorodzinnych realizowane w Warszawie przez spółkę deweloperską SGI. Inwestycja właśnie otrzymała pozwolenie na użytkowanie! Czytaj dalej na RynekPierwotny.pl!

Spółka deweloperska SGI otrzymała pozwolenie na użytkowanie dla osiedla Ustronie Mokotów. Świeżo upieczeni właściciele nowoczesnych domów jednorodzinnych otrzymają klucze już we wrześniu! To pierwsza tego typu inwestycja firmy realizowana w Warszawie, od początku ciesząca się dużym zainteresowaniem kupujących. Deweloper zapowiedział realizację kolejnych takich projektów w stolicy. 

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • gdzie znajduje się inwestycja Ustronie Mokotów
 • co wyróżnia ten projekt deweloperski
 • jakie mieszkania będą dostępne w inwestycji 

Ustronie Mokotów to osiedle zlokalizowane w kameralnej części Dolnego Mokotowa – na warszawskich Siekierkach, przy ulicy Rodzynkowej. Deweloper otrzymał już pozwolenie na użytkowanie i wkrótce rozpocznie przekazywanie lokali. Nowi lokatorzy wprowadzą się do budynków zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami i zrealizowanych w wysokim standardzie. Osiedle składa się z 21 domów łączących miejski charakter z bliskością terenów zielonych.

Ustronie Mokotów

Nowoczesność i komfort

Osiedle zrealizowano w zabudowie szeregowej. Metraże domów  wynoszą od 177 do 187 mkw. Każdy posiada 5 pokoi, garaż mieszczący dwa samochody oraz ogród o wielkości co najmniej 100 mkw. Wyróżnikiem inwestycji są także ogromne, panoramiczne okna o wysokości blisko 3 metrów, które ułatwiają dostęp do dużej ilości światła naturalnego. Najwyższy standard wykończenia zapewnia między innymi ogrzewanie podłogowe, elektronicznie sterowane rolety zewnętrzne we wszystkich oknach czy instalację gotową do montażu klimatyzacji

Deweloper zadbał również o rozwiązania oparte na najnowszych technologiach, jak system inteligentnego domu KNX firmy ABB. Pozwala on na zdalne sterowanie wszelkimi urządzeniami. Dzięki zastosowaniu systemu rekuperacji, mieszkańcy będą mogli oddychać świeżym powietrzem bez otwierania okien i utraty ciepła.

– Ustronie Mokotów to pierwsze osiedle domów jednorodzinnych realizowane przez nas w Warszawie. Zainteresowanie, z jakim spotkała się inwestycja, pozwoliło nam na podjęcie decyzji o realizacji kolejnych tego typu projektów w stolicy. W ostatnich miesiącach pozyskaliśmy działkę, na której planujemy podobną zabudowę. Chcemy dalej rozwijać ten segment, bo widzimy w nim duży potencjał – mówi Robert Stachowiak, Prezes Zarządu SGI. – Cieszymy się, że już niebawem właściciele otrzymają klucze do swoich nowych domów i będą mogli rozpocząć nowy etap życia – dodaje Robert Stachowiak. 

Inwestycja Ustronie Mokotów

Zielona okolica

Lokalizacja Ustronie Mokotów jest cechą szczególnie docenianą przez nowych nabywców. Nieduża odległość od centrum pozwala na aktywne korzystanie z uroków miejskiego życia. Jednocześnie, wszechobecna wokół zieleń, parki, skwery czy plaża nad Wisłą dają chwilę wytchnienia i spokoju. Dzikie ścieżki rowerowe zachęcają do aktywności fizycznej, ale też dają możliwość na ciekawy sposób spędzania czasu wolnego z rodziną czy znajomymi. 

SGI dba również o środowisko i chętnie angażuje się we wszelkie działania mające na celu wspieranie ekosystemu. Firma wzięła udział w budowie domu dla owadów. Deweloperzy zrzeszeni w Polskim Związku Firm Deweloperskich złączyli siły i stworzyli schronienie dla dzikich lokatorów. Każdy z nich ma dodatkowo pełnić też funkcję edukacyjną. Na spadzistym dachu zamieszczona jest plansza dydaktyczna. Jeden z takich domów znajduje się po sąsiedzku od Ustronie Mokotów – na osiedlu Nova Bluszczańska. 

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: