Wiadomości mieszkaniowe

Magdalena Szwed

Magdalena Szwed

Wiadomości - Aktualności - Nieruchomości

19 czerwca 2013

Oddaj swój głos!

Urokliwe osiedla południowego Gdańska

Deweloper Euro Styl S.A. wybudował dwie inwestycje na terenie Gdańska Południe — Nowy Horyzont i Ostoję Myśliwską. Zobacz!

Urokliwe osiedla południowego Gdańska

Urokliwe osiedla południowego Gdańska

Kameralnie, rodzinnie i wygodnie - tak najprościej można opisać nowe inwestycje, które powstały na terenie Gdańska Południe. Dwa nowopowstałe osiedla – Nowy Horyzont i Ostoja Myśliwska są od siebie oddalone zaledwie o niecałe 10 kilometrów. Stanowią zamknięte całości, w obrębie, których mieszkańcy mogą bezpiecznie egzystować. Na terenie inwestycji zlokalizowano bowiem wszelkie niezbędne punkty handlowo-usługowe.

Przyjazny kompleks mieszkaniowy

Na terenie dzielnicy Łostowice, przy ulicy Ofiar Grudnia 1970 powstało osiedle Nowy Horyzont. Jest to duża inwestycja, której celem jest wybudowanie 19 budynków, liczących łącznie 1074 mieszkania. Z możliwości zakupu mieszkania będą mogli skorzystać zarówno ci, którzy szukają przytulnej 33 metrowej kawalerki, jak i całe rodziny, dla których odpowiedni będzie metraż do 85 mkw.

Oszczędność czasu i wygoda to idea, zgodnie z którą powstały liczne punkty usługowe. W ten sposób dorośli mieszkańcy będą mogli zmaksymalizować swój czas i spędzić go z pociechami na nowoczesnym placu zabaw lub na grze w tenisa. Na terenie kompleksu powstało centrum fitness, apteka, kwiaciarnia, salony kosmetyczno-fryzjerskie, poczta, myjnia i wiele innych punktów, które ułatwią życie mieszkańcom Nowego Horyzontu.

Ceny za metr kwadratowy wynoszą od 3,4 do 4,5 tys. zł. Daje to przedział cenowy za całe mieszkania od 128,5 do 329,3 tys. zł. Komórki lokatorskie w cenie od ok. 1,2 tys. zł za mkw. Miejsce w garażu od 18 tys. zł za całość, miejsce postojowe naziemne 8 tys. zł. Garaż indywidualny w budynku 10. od 38,8 tys. zł za całość.

Euro Styl z myślą o klientach

Program Home Profit oraz możliwość połączenia dwóch mieszkań w jedno to główne zachęty stosowane przez Euro Styl. Wszystko oczywiście na drodze kontaktu z Działem Aranżacji, architektem prowadzącym oraz kierownikiem budowy. A jeśli już „połączą dwa w jedno” będą mogli skorzystać z profesjonalnej pomocy w aranżacji wnętrz biura Degutis Studio Architektury.


Deweloper pomoże też wykończyć mieszkanie „pod klucz”, dzięki czemu klienci będą mogli zamieszkać w urządzonym wnętrzu, nie eksploatując przy tym zanadto swojego portfela. Posiadanie karty rabatowej Euro Club, sprawi, że materiały wykończeniowe oraz meble będą w zasięgu każdego mieszkańca. Karta zapewnia zniżki do 50 % w 300 punktach partnerskich.

Ostoja na morenowych wzgórzach

Panoramiczne windy, ogromne tarasy czy aluminiowo-szklane fasady w salonach, to tylko niektóre zalety kompleksu mieszkaniowego firmy Polnord, zlokalizowanego przy ulicy Myśliwskiej. Położonej w odległości zaledwie 35 minut drogi od lotniska im. Wałęsy czy 18 minut drogi do Starego Miasta, bogatego w zabytkowe pozostałości minionych epok.

Budowa mieszkań, wznoszonych na morenowych wzgórzach przebiegała w dwóch etapach. W pierwszym z nich powstało 5 klatek ze 106 mieszkaniami i 8 lokalami usługowymi. Druga część budowy trwała do końca zeszłego roku. Łącznie, cała inwestycja liczy 226 mieszkań. Metraż tych już powstałych wynosi od 28 mkw. do 111 mkw. Ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się od 4,9 tys. zł i osiągają poziom do 5,7 tys. za mkw. W ofercie pozostał jeszcze szeroki wybór mieszkań zarówno o mniejszych, 30- metrowych metrażach, jak i tych powyżej 90 mkw. Dodatkowo na terenie inwestycji powstały miejsca garażowe dostępne w cenie 20 tys. zł oraz miejsca postojowe na parkingu naziemnym w cenie 8 tys. zł.

Na co mogą liczyć klienci?

Design, ale i jakość produktów - tym przy kreowaniu domowego zacisza kierowali się architekci Galerii Venis, którzy przygotowali katalog dla mieszkańców Ostoi Myśliwskiej. Wystarczy przejrzeć kilka jego stron, aby zachwycić się szeroką gamą: płytek ceramicznych, dekoracji, wanien, kabin prysznicowych, podług czy drzwi. Skonstruowane dwa warianty wykończenia: Superiore i Imperiale, z pewnością przypadną do gustu niejednemu klientowi, który będzie zainteresowany zakupem mieszkania „pod klucz”.

Polnord również myśli o klientach i wpisuje się w ogólnie panujące trendy wykończeniowe i upustowe. Korzystając z karty rabatowej Polnord, mieszkańcy będą mogli liczyć na duże zniżki cen materiałów wykończeniowych.

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy