Wiadomości mieszkaniowe

Urodzinowy survival na 9-lecie portalu RynekPierwotny.pl

Nie od dziś wiadomo, że pracowite pszczółki tworzące zespół RynekPierwotny.pl uwielbiają się integrować, zwłaszcza jeżeli okazją do świętowania są 9 urodziny portalu. Tym razem jednak poza standardową imprezą, postawiliśmy na integrację w iście żołnierskim stylu.

Oddaj swój głos!

Urodzinowy survival na 9-lecie portalu RynekPierwotny.pl

Kurz, pot i łzy szczęścia po całym dniu spędzonym w terenie. Tak pokrótce można opisać dziewiąte urodziny portalu RynekPierwotny.pl. Leśne drogi, piaszczyste nasypy i strome pagórki stanowiły nie lada wyzwanie dla naszych kierowców. Podczas gdy oni starali się zapanować nad kierownicą, reszta drużyny umiejętnie posługiwała się mapą i dzielnie znosiła trudy jazdy po nierównym terenie.

Między kolejnymi przejazdami po bezdrożach czekały na nas liczne zadania. Strzelanie z łuku, przejazd ślepca, strefa ciszy, spacer po linie, zjazd tyrolką i manewry wojskowe to tylko niektóre z nich.

 

Całodniowy survival był świetną okazją do zaprezentowania się od innej, choć wcale nie mniej profesjonalnej strony. Panowie mieli okazję do wcielenia się w Rambo, a panie stały się lepszą wersją Lary Croft.

 

Satysfakcja z ukończenia karkołomnych zadań i możliwość integracji z kolegami oraz koleżankami z innych działów były dla nas najlepszym sposobem na spędzenie tego dnia.  A po survivalu przyszedł czas na to, co Pierwotniaki lubią najbardziej czyli urodzinową imprezę, która odbyła się w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku!

 

Zrzuciliśmy wojskowe kombinezony i jak za sprawą czarodziejskiej różdżki, w kilka chwil zmieniliśmy się w prawdziwe gwiazdy. Po płomiennej przemowie naszego Zarządu przyszedł czas na wspólne biesiadowanie i tańczenie w rytm najgorętszych hitów.

Wszyscy są zgodni, to była to jedna z najbardziej oryginalnych i najlepszych integracji w naszym życiu. Z niecierpliwością czekamy na kolejną, a tymczasem staramy się wrócić do codziennych obowiązków … :)

 

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Pola oznaczone gwiazdką* są obowiązkowe.

Artykuły powiązane

007 lat Rynku Pierwotnego na rynku nieruchomości

007 lat Rynku Pierwotnego na rynku nieruchomości

Świętowaliśmy 8 urodziny portalu RynekPierwotny.pl! Działo się!

Świętowaliśmy 8 urodziny portalu RynekPierwotny.pl! Działo się!

Wesołe kolędowanie w Rynku Pierwotnym!

Wesołe kolędowanie w Rynku Pierwotnym!

Słowa kluczowe

firmowy survival, firmowy offroad, 9 lat Rynku Pierwotnego na rynku nieruchomości, firmowa impreza jubileuszowa, impreza w stylu survivalowym, świętowanie w stylu Rynku Pierwotnego, 9 lat w branży nieruchomości