Unidevelopment w technologii panelowej

Unidevelopment Sp. z o.o.

Data publikacji: 28.06.2019, Data aktualizacji: 28.06.2019

Średnia ocen 4/5 na podstawie 5 głosów

Unidevelopment w technologii panelowej
Unidevelopment przekazał klientom klucze do lokali na osiedlu Mieszkania Mickiewicza w Bielsku Podlaskim. To pierwsza inwestycja dewelopera wybudowana w technologii panelowej.

Unidevelopment przekazał klientom klucze do lokali na osiedlu Mieszkania Mickiewicza zrealizowanym w Bielsku Podlaskim. To pierwsza inwestycja dewelopera wybudowana w technologii panelowej. Dzięki jej zastosowaniu w zaledwie 8 miesięcy powstały dwa kameralne budynki, które wyróżniają się przyjaznym mikroklimatem wewnątrz, dobrą akustyką oraz niskimi kosztami ogrzewania.

Osiedle Mieszkania Mickiewicza wyróżnia się zarówno na lokalnym rynku w Bielsku Podlaskim, gdzie brakuje nowych inwestycji mieszkaniowych, jak i w skali ogólnopolskiej. Projekt zrealizowano w technologii panelowej, dzięki której inwestycja spełnia wysokie standardy budownictwa i zapewnia komfort mieszkańcom.

Zastosowana przez nas technologia oparta na panelach drewnianych doceniana jest  szczególnie przez inwestorów i użytkowników w Skandynawii, gdzie miejscowe wymogi techniczne oraz oczekiwania i świadomość odbiorców stoją na bardzo wysokim poziomie. Realizując projekt w Bielsku Podlaskim, wychodzimy naprzeciw nowoczesnym, ekologicznym trendom w budownictwie mieszkaniowym, zapewniając przy tym najwyższy komfort dla codziennego życia - mówi Ewa Przeździecka, Członek Zarządu Unidevelopment SA.

Na popularność budynków zrealizowanych w technologii panelowej, np. w Norwegii,  wpływają atuty takie jak zdrowy mikroklimat, dobra akustyka i niskie koszty ogrzewania. Zapewniają one komfort mieszkańcom, a jednocześnie są przyjazne środowisku. Niskie współczynniki przenikania ciepła pozwalają oszczędzać energię. Co istotne, konstrukcje na Osiedlu Mieszkania Mickiewicza powstały w dużej mierze w halach produkcyjnych, a cały proces budowy był dużo szybszy niż w przypadku prowadzenia prac w technologii tradycyjnej. Dzięki temu cały projekt został ukończony już  po 8 miesiącach od rozpoczęcia.

Mieszkania Mickiewicza to dwa 3-piętrowe budynki, w których znajduje się łącznie 48 mieszkań o powierzchniach od 30 do 68 m². Na osiedlu, oprócz innowacyjnej technologii, zastosowano wiele innych rozwiązań zapewniających komfort życia jego mieszkańcom. Kameralne budynki wyposażone są w windy, a do dyspozycji mieszkańców jest również parking oraz komórki lokatorskie na piętrach. Wnętrza są dobrze doświetlone dzięki dużym oknom. Atutem inwestycji jest też jej lokalizacja, łącząca ze sobą zaciszną atmosferę z dogodnym dostępem do centrum miasta.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: