Umów się na wideorozmowę z deweloperem – teraz to możliwe!

Redakcja
Redakcja

Data publikacji: 16.04.2020, Data aktualizacji: 03.06.2022

Średnia ocen 4/5 na podstawie 33 głosów

Umów się na wideorozmowę z deweloperem – teraz to możliwe!
W odpowiedzi na potrzeby naszych użytkowników portal RynekPierwotny.pl wprowadza nową funkcjonalność, która pozwoli na przeprowadzenie wirtualnej rozmowy z deweloperem za pomocą kilku kliknięć. Już teraz możesz z niej skorzystać wysyłając zapytanie o ofertę. Przetestuj i zobacz, jakie to proste!

W obecnej sytuacji, w czasie gdy wszyscy musimy ograniczać kontakty osobiste do niezbędnego minimum, wprowadziliśmy w portalu RynekPierwotny.pl specjalną opcję wideorozmów (dla inwestycji z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Trójmiasta), które mają pomóc osobom zainteresowanym zakupem mieszkania w nawiązaniu bezpiecznego kontaktu z biurem sprzedaży firmy deweloperskiej.

Nowa funkcjonalność, wideorozmowa z doradcą sprzedaży ma na celu zastąpienie tradycyjnego spotkania w biurze, wirtualnym spotkaniem „twarzą w twarz”.

- Wiemy że w procesie zakupu mieszkania fizyczne spotkanie w biurze sprzedaży najczęściej wzmacnia zaufanie klienta do firmy. Ponieważ w obecnym czasie stało się to utrudnione, postanowiliśmy znaleźć alternatywę, która spełni oczekiwania naszych klientów. Szczególnie zależało nam na tym, żeby cały proces, od umówienia rozmowy do jej przebiegu był bezproblemowy, również dla osób, które nie są biegłe w korzystaniu z nowych technologii – tłumaczy Paweł Ciecierski, Product Owner z portalu RynekPierwotny.pl.

Korzystając z formularza w prosty sposób można zarezerwować datę oraz dogodny przedział czasowy – przed godziną 15:00 lub po. Bez wychodzenia z domu będziesz mógł porozmawiać z doradcą o swoim wymarzonym mieszkaniu, połączysz się z nim w celu wideorozmowy poprzez dedykowany link, który otrzymasz drogą mailową.

Jak umówić się z deweloperem na wideorozmowę krok po kroku.

 1. Wypełnij formularz „Umów wideorozmowę” na stronie interesującej Cię inwestycji.
 2. Wybierz dogodną datę oraz godzinę wideorozmowy, podaj niezbędne informacje, jak interesująca Cię liczba pokoi, a także dane kontaktowe niezbędne do nawiązania kontaktu z doradcą sprzedaży.
 3. Doradca skontaktuje się z Tobą drogą telefoniczną lub mailową w celu potwierdzenia daty i godziny spotkania.
 4. Kliknij dedykowany link, który został wysłany w wiadomości e-mail. Dzięki niemu nawiążesz rozmowę z doradcą i będziesz mógł porozmawiać o swoim wymarzonym mieszkaniu!

Życzymy owocnych rozmów!

Redakcja
Redakcja

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl dba o to, by treści ułatwiły Ci proces poszukiwań nowego mieszkania i pomogły po zakupie.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: