Targi mieszkaniowe we Wrocławiu już niebawem!

Nowy Adres S.A.

Data publikacji: 11.10.2021,

Data aktualizacji: 11.10.2021

3 minuty czytania
Targi mieszkaniowe wracają do Wrocławia!
We Wrocławiu niebawem odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Gdzie i kiedy ma miejsce to wydarzenie? Sprawdź na RynekPierwotny.pl

Wielkimi krokami zbliża się jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów. Odbędzie się ona w dniach 16-17 października we wrocławskiej Hali Stulecia. Udział w tym wydarzeniu, to doskonała okazja do wyszukania idealnego lokum w szybko kurczącej się ofercie rynku pierwotnego w stolicy Dolnego Śląska.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • gdzie i kiedy odbędą się Targi Mieszkań i Domów we Wrocławiu 
 • z ofertą jakich deweloperów będzie można zapoznać się podczas wydarzenia
 • w jakich bezpłatnych wykładach i seminariach będzie można wziąć udział

Czy ceny mieszkań w końcu się zatrzymają? Czy nieruchomości przestaną być tak drogie? Odpowiedzi na te pytania poszukują przede wszystkim osoby, które intensywnie myślą o kupnie nowego lokum. We wszystkich dużych miastach w Polsce oferta deweloperów kurczy się w bardzo szybkim tempie. Wynika to m.in. z wysokiego popytu konsumpcyjnego, a także z rosnącego popytu inwestycyjnego. Inflacja nie ustępuje, lokaty bankowe są nieopłacalne, dlatego też wiele osób decyduje się na kupno jednego lub kilku mieszkań pod wynajem. Sytuacji nie poprawia fakt, że deweloperzy nie nadążają z budową nowych mieszkań, podaż nowych lokali spada. Zatem nic nie zapowiada, że ceny mieszkań spadną.

Warto także wspomnieć, że wzrósł popyt na grunty i domy. Bez wątpienia przyczyniła się do tego pandemia. Coraz częściej pracujemy zdalnie, a to wzmaga zainteresowanie mieszkaniami na obrzeżach miast i w miejscowościach ościennych.

Obserwujemy, że oferta deweloperów bardzo szybko się wyczerpuje, a kolejki klientów oczekujących w biurach sprzedaży to już standard. W tej sytuacji warto pomyśleć o kupnie mieszkania jeszcze tej jesieni, gdyż najbardziej poszukiwane mieszkania z segmentu popularnego – dwupokojowe, o powierzchni 45-60 metrów kwadratowych niezmiennie sprzedają się szybko, zwłaszcza w obliczu zwiększonego zainteresowania zakupami o charakterze inwestycyjnym. Jesienna edycja targów obfituje również w wystawców oferujących grunty, działki, domy jednorodzinne budowane w rozmaitych technologiach i osiedla domów, wydaje nam się, że oferta targowa wprost odpowiada na zwiększone zainteresowanie konsumentów tym segmentem rynku – komentuje Grzegorz Zieliński, dyrektor Działu Targów w firmie Nowy Adres S.A.

Targi mieszkaniowe we Wrocławiu

Szukanie wymarzonego „M” nie jest prostym zadaniem. Dlatego warto korzystać z pomocy specjalistów i brać udział w branżowych wydarzeniach, takich jak Targi Mieszkań i Domów we Wrocławiu. Odbędą się one 16 i 17 października w Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej 1. Pieczę nad wydarzeniem sprawuje jego organizator – firma Nowy Adres S.A.

Udział w Targach Mieszkaniowych to doskonała okazja do zapoznania się szeroką ofertą lokalnego rynku mieszkań i domów. Wśród wystawców dominują deweloperzy oferujący mieszkania i domy (m.in. Ekdom Developer, Expobud Domy, GHN Budownictwo, Inwestgrupa, Lokum Deweloper, Małe Wilczyce, Mieszkajlogicznie.pl, P.B. Budotex, Robyg, WPB, S&P Development, Abakon, Angel Poland Group, Danwood, DG House, Trei Real Estate i inni). Pojawią się także oferty z rynku wtórnego. Należy ich szukać m.in. na stanowisku firmy Świat Nieruchomości Bracia Juszczak. Nie zabraknie także ofert gruntów i atrakcyjnych działek, prezentowanych m.in. przez Ziemia Inwestycje.

Pojawią się także propozycje dla tych, którzy są zainteresowani inwestycjami w nieruchomości zlokalizowane poza granicami kraju. Takim osobom polecamy odwiedzić stoiska firm Inter- Apart oraz RO Spain, które prezentować będą nieruchomości z Gruzji i Hiszpanii. Będzie także coś dla osób, które chciałyby sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać się z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. W tym przypadku polecamy udać się na stanowiska doradców finansowych (Expander Advisors, Credit Space, Studio Finansów).

W wydarzeniu wezmą także udział liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz. Będą to m.in.: Decoroom, Homeasy czy Moya Engineering. Co istotne, wielu wystawców przygotowuje na targi specjalnie promocje, obowiązujące tylko podczas tego wydarzenia.

Targi Mieszkań i Domów to także doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą rynku nieruchomości. Organizatorzy przygotowali ciekawy program bezpłatnych seminariów i wykładów. W Strefie Finansów będzie można zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi. Taka wiedza jest bardzo potrzebna w przypadku zakupu mieszkania przy wsparciu kredytu hipotecznego. Z kolei w Strefie Najmu i Zakupu wykłady poprowadzą uznani eksperci prawni, architekci wnętrz, jak również specjaliści od projektów.

Organizatorzy na pierwszym miejscu stawiają zdrowie i bezpieczeństwo uczestników targów. Wydarzenie odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym i z zastosowaniem wytycznych. Przygotowano m.in.:

 • Płyt dezynfekujący przy wejściu i wszystkich ciągach komunikacyjnych,
 • Szerokie alejki, które pozwolą uniknąć tłoku i ścisku,
 • Elektroniczną rejestrację wszystkich uczestników targów – zakup biletu możliwy tylko online na stronach targimieszkan.pl oraz tobilet.pl

 

Targi Mieszkań i Domów

16-17 października 2021 r.

sobota godz. 10:00-17:00, niedziela godz. 10.00-16.00

Hala Stulecia

Wystawowa 1, Wrocław

wroclaw.targimieszkan.pl/pl

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: