Targi mieszkaniowe ponownie w Poznaniu

Nowy Adres S.A.

Data publikacji: 20.09.2021,

Data aktualizacji: 20.09.2021

Targi mieszkaniowe wracają do Poznania!
W Poznaniu niebawem odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Gdzie i kiedy ma miejsce to wydarzenie? Sprawdź na RynekPierwotny.pl

Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów (25 i 26 września, hala nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich) będzie idealną okazją do wyszukania wymarzonego lokum! Nie ma na co czekać – oferta rynku pierwotnego w stolicy Wielkopolski kurczy się z dnia na dzień.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • gdzie i kiedy odbędą się Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu
 • z ofertą jakich deweloperów będzie można zapoznać się podczas wydarzenia
 • w jakich bezpłatnych wykładach i seminariach będzie można wziąć udział

Co dalej z cenami mieszkań?

Czy ceny mieszkań będą nadal rosły? To pytanie jest na ustach wszystkich, którzy myślą o nowym lokum. Niestety chętnych na zakup wymarzonego mieszkania jest więcej niż dostępnych nieruchomości. Podaż słabnie, a popyt rośnie. Zatem nie ma co się łudzić, że ceny nieruchomości spadną.

Zauważalny jest także wzrost popytu inwestycyjnego – wiele osób decyduje się na kupno jednego lub kilku mieszkań pod wynajem, bądź po prostu traktuje inwestycję w nieruchomości jako ochronę kapitału w niepewnych gospodarczo czasach.

Obserwujemy, że oferta deweloperów bardzo szybko się wyczerpuje, a kolejki klientów oczekujących w biurach sprzedaży to już standard. W tej sytuacji warto pomyśleć o kupnie mieszkania jeszcze tej jesieni, gdyż najbardziej poszukiwane mieszkania z segmentu popularnego – dwupokojowe, o powierzchni 45-60 metrów kwadratowych niezmiennie sprzedają się szybko, zwłaszcza w obliczu zwiększonego zainteresowania zakupami o charakterze inwestycyjnym – komentuje Grzegorz Zieliński, dyrektor Działu Targów w firmie Nowy Adres S.A.

Idealna okazja na szukanie mieszkania

Gdzie zatem szukać mieszkania? Doskonałą do tego okazją będą Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu. Wydarzenie będzie miało miejsce 25 i 26 września w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Głogowskiej 14. Organizatorem jest firma Nowy Adres S.A.

Wśród wystawców znajdziemy przede wszystkim deweloperów i agencje nieruchomości (m.in. Akropol Inwestycje, art.Locum, Ataner, Bouygues Immobilier, Colian Developer, EBF Developement, Grupa Inwest, Jakon, Konimpex-Invest, Linea, Masterm Investment, Nexity Nickel Development,  Novum Plus, Poznań Kartuska, Prefa Group Nieruchomości,  PWD Deweloper, Quertos, Robyg,  Tefra House, UWI Inwestycje, Vinci Immobilier, Danwood, Freedom Nieruchomości, Remax Experts), a firma Inter- Apart prezentować będzie nieruchomości z Gruzji. Udział w tym wydarzeniu to doskonała okazja, aby w jednym czasie i jednym miejscu zapoznać się z szeroką ofertą lokalnego rynku mieszkań i domów.

Warto odwiedzić także Strefę Porad. Przez dwa dni targów, Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami prezentować będzie zalety rynku wtórnego, a także konkretne oferty. Natomiast osoby, które chcą sprawdzić swoją zdolność kredytową, będą mogły skorzystać z pomocy doradców finansowych (EXPERCI24, Grupa Ang, Open Finance, Phinance i in.). Na stoiskach banków będzie można również zapoznać się z ofertami kredytów hipotecznych.

Udział w targach mieszkaniowych zapowiedziały także liczne firmy mające w swojej ofercie artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz. Wielu wystawców przygotowuje także specjalne promocje, obowiązujące wyłącznie podczas wydarzenia.

Bezpłatna pomoc ekspertów

Nie zabraknie również bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Zakupu i Finansów będzie można zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest konieczna do zakupu mieszkania przy wsparciu kredytu hipotecznego. Wykłady poprowadzą specjaliści od inwestowania w nieruchomości, eksperci prawni i architekci wnętrz.

Osoby, które wezmą udział w Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu będą mogły również obejrzeć lokale z oferty deweloperów – uczestników targów – w formacie 3D, w formie wirtualnego spaceru. Będzie to możliwe nie tylko na stoiskach deweloperów, ale także w specjalnie przygotowanej do tego Strefie. Wirtualne spacery pojawiają się po raz pierwszy na targach mieszkaniowych. Dzięki VR kupujący łatwiej wyobrażą sobie, jak będzie wyglądało mieszkanie po zakończeniu budowy. Nowoczesna technologia umożliwia nawet pójście o krok dalej. Uczestnicy targów będą mieli sposobność, aby zapoznać się z wyglądem lokalu po wykończeniu i wyposażeniu. Wirtualny spacer bez wątpienia pomaga w lepszej ocenie mieszkania. W końcu zakup wymarzonego „M” to jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu.

Bezpieczeństo przede wszystkim 

Organizatorzy wydarzenia zadbają o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników. Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu odbędą się z uwzględnieniem wszystkich zaleceń Rady Ministrów. W celu zapewnienia jak największego komfortu zarówno zwiedzających, jak i wystawców, przygotowane zostały m.in.:

 • Maseczkomaty,
 • Dozowniki z płynem dezynfekującym ustawione przy wszystkich ciągach komunikacyjnych,
 • Szerokie alejki, które pozwolą uniknąć ścisku i tłoku,
 • Elektroniczną rejestrację wszystkich uczestników targów – zakup biletu możliwy będzie tylko online na stronach targimieszkan.pl oraz www.tobilet.pl

 

Targi Mieszkań i Domów

25-26 września 2021 r.

sobota godz. 10:00-17:00, niedziela godz. 10.00-16.00

Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala nr 3

Głogowska 14 Poznań

poznan.targimieszkan.pl

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: