Targi mieszkaniowe w Trójmieście, Poznaniu i Krakowie odmrożone!

Nowy Adres S.A.
24.09.2020
Targi mieszkaniowe w Trójmieście, Poznaniu i Krakowie odmrożone!
Już 26 i 27 września rozpocznie się jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów. Będzie to znakomita okazja do wyszukania idealnego lokum. Czytaj dalej!

Co dalej z cenami mieszkań? To pytanie zadają sobie tej jesieni wszyscy, którzy myślą o kupnie nowego lokum. Pandemia koronawirusa niemal z dnia na dzień zamroziła rynek nieruchomości mieszkaniowych w największych miastach Polski. Biura sprzedaży deweloperów opustoszały, zwłaszcza, że banki mocno zaostrzyły kryteria przyznawania kredytów hipotecznych. Kiedy jednak pierwsza fala niepokoju opadła, nabywcy powrócili - większość inwestycji deweloperskich notuje obecnie podobne wolumeny sprzedaży, co przed pandemią. Oprócz popytu konsumpcyjnego umacnia się również popyt inwestycyjny - w obliczu kolejnych obniżek stóp procentowych wiele osób decyduje się na kupno jednego lub kilku mieszkań pod wynajem lub po prostu jako ochronę kapitału w niepewnych gospodarczo czasach. Na dodatek podaż nowych lokali spada - w drugim kwartale do sprzedaży wprowadzono zaledwie 10,6 tys. mieszkań, o blisko 36 proc. mniej niż średnia z ostatnich trzech lat dla tego okresu. Przy rosnącym popycie i słabnącej podaży nie mamy więc co liczyć na zapowiadane w Internecie spadki cen.

Spodziewamy się, że oferta deweloperów będzie się szybko wyczerpywać. W tej sytuacji warto pomyśleć o kupnie mieszkania jeszcze tej jesieni, gdyż najbardziej poszukiwane mieszkania z segmentu popularnego – dwupokojowe, o powierzchni 45-60 metrów kwadratowych niezmiennie sprzedają się szybko, zwłaszcza w obliczu zwiększonego zainteresowania zakupami o charakterze inwestycyjnym – komentuje Grzegorz Zieliński, dyrektor Działu Targów w firmie Nowy Adres S.A.

Najlepszą okazją do znalezienia wymarzonego „M” będą Targi Mieszkań i Domów w Trójmieście, które firma Nowy Adres S.A. organizuje 26 i 27 września w Trójmieście, Poznaniu i Krakowie. W jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z ofertą lokalnego rynku mieszkań i domów. Wśród wystawców dominują deweloperzy i agencje nieruchomości (m.in. ATAL, Dekpol Deweloper, PB Górski, ROBYG i wielu innych). Na stoiskach doradców finansowych będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz. Warto mieć na uwadze także fakt, że wielu wystawców przygotowuje na targi specjalnie promocje, obowiązujące tylko podczas tego wydarzenia. Targi Mieszkań i Domów to także wyjątkowo bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Zakupu i Finansów będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Wykłady poprowadzą także uznani eksperci prawni, specjaliści od inwestowania w nieruchomości i architekci wnętrz.

Targi mieszkaniowe w Trójmieście 

W tym samym miejscu i czasie co Trójmiejskie Targi Mieszkań i Domów odbędzie się organizowana przez Grupę MTP unikalna wystawa malarstwa impresjonistów i post-impresjonistów w 3D. To jedyne tego typu wydarzenie w Europie - blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do trójwymiarowej wersji z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków jak Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin czy Vincent Van Gogh (na wystawę obowiązuje osobny bilet).

Targi mieszkaniowe w Trójmieście

Uwaga: bilety wstępu na Targi Mieszkań i Domów upoważniają jednocześnie do wstępu na odbywający się w tym samym miejscu i czasie Jesienny Targ Ogrodniczy.


Targi Mieszkań i Domów

26-27 września 2020 r.

sobota godz. 10:00-17:00, niedziela godz. 10.00-16.00

AmberExpo

Żaglowa 11

Gdańsk


Targi mieszkaniowe w Poznaniu

Odwiedzający Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu będą mogli również obejrzeć mieszkania z oferty deweloperów – uczestników targów – w formacie 3D w formie wirtualnego spaceru. Będzie można obejrzeć je nie tylko na stoiskach deweloperów, ale również w specjalnej Strefie Wirtualnych Spacerów przygotowanej przez 3DEstate pod patronatem Obido.pl. Wirtualne spacery to nowość na targach mieszkaniowych. VR pozwala zobaczyć mieszkanie tak, jak będzie wyglądało po wybudowaniu, wykończeniu i wyposażeniu. Wirtualny spacer pomaga w lepszej ocenie mieszkania i ułatwia podjęcie decyzji.

Targi Mieszkaniowe w Poznaniu

Targi Mieszkań i Domów

26-27 września 2020 r.

sobota godz. 10:00-17:00, niedziela godz. 10.00-16.00

Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala nr 3

Głogowska 14

Poznań

Targi mieszkaniowe w Krakowie

Warto pamiętać, że krakowskiej edycji Targów Mieszkań i Domów towarzyszyć będą Targi Budownictwa i Aranżacji Mieszkanie Dom Ogród. Targi MDO to wydarzenie, które doskonale uzupełnia ofertę targów mieszkaniowych. Wykończenie i wyposażenie zakupionej nieruchomości to kolejny ważny etap dla klientów planujących taką inwestycję. Strefy prezentacji nowych produktów i rozwiązań, inspirujące warsztaty i spotkania oraz porady fachowców ułatwią orientację w różnorodnych rozwiązaniach wykończeniowych i aranżacyjnych.

Targi Mieszkaniowe w Krakowie

To nie koniec atrakcji - najmłodszym z pewnością przypadnie do gustu wielka wystawa obrazów dinozaurów w 3D. W prezentowanych na wystawie „DINOZAURY w trójwymiarze” obrazach - dzięki specjalnym okularom 3D - widać doskonałą iIuzję przestrzeni i zwierząt. Będzie można spojrzeć w oczy legendarnemu tyranozaurowi i  tarbozaurowi, dokładnie obejrzeć także dromeozary, gigantozaury, dilofozaury oraz wiele innych słynnych gadów prehistorycznych - łącznie ponad 30 gatunków drapieżników i kilka gatunków roślinożerców (na wystawę obowiązuje osobny bilet).

Targi Mieszkań i Domów

26-27 września 2020 r.

sobota godz. 10:00-17:00, niedziela godz. 10.00-16.00

EXPO Kraków, hala Wisła

Galicyjska 9

Kraków

Oczywiście w tych niezwykłych i nieprzewidywalnych czasach zdrowie i bezpieczeństwo uczestników targów pozostaje najwyższym priorytetem. Targi Mieszkań i Domów w Trójmieście organizowane są z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Rady Ministrów. W celu zapewnienia jak największego komfortu zarówno zwiedzających, jak i wystawców, organizator wydarzenia przygotował m.in.:

 • Maseczkomaty i dozowniki z płynem dezynfekującym przy wszystkich ciągach komunikacyjnych,
 • Bramki termowizyjne, mierzące temperaturę ciała wszystkim wchodzącym na teren imprezy,
 • Szerokie alejki, które pozwolą uniknąć tłoku i ścisku,
 • Elektroniczną rejestrację wszystkich uczestników targów – zakup biletu możliwy będzie tylko online na stronach mieszkaniowi.pl oraz www.tobilet.pl
 
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: