Wiadomości mieszkaniowe

Targi Lublin

Regionalne - Nieruchomości - Wiadomości

22 października 2018

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 3 głosów

Targi Mieszkań i Nieruchomości | 24-25 listopada 2018

24-25 listopada odwiedź jesienną edycję Targów Mieszkań i Nieruchomości (Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11) i sprawdź najlepsze oferty z Lublina i okolic!

Targi Mieszkań i Nieruchomości Lublin 2018

Dlaczego warto pojawić się na targach? Po pierwsze, deweloperzy zaprezentują najnowsze inwestycje , m.in.: mieszkania na Sławinie czy apartamenty przy ul. Bluszczowej. Obecnie oferowane lokalizacje są bardzo atrakcyjne: otoczone zielenią, rozwiniętą infrastrukturą oraz terenami rekreacyjnymi (place zabaw, parki, ścieżki rowerowe).  Ci, którzy cenią przestrzeń i marzą o własnym ogródku znajdą na targach ofertę domów. Na pewno będzie w czym wybierać: domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej niedaleko Ikei i obwodnicy Lublina albo na Sławinie.   

Nie zabraknie też wykonawców domów drewnianych, którzy zajmują się budową całorocznych lub letniskowych domów z bali czy domów szkieletowych (w tym również energooszczędnych).  Oprócz propozycji lubelskich deweloperów, będzie można zapoznać się z ofertą pośredników w obrocie nieruchomościami oferujących mieszkania, domy, lokale użytkowe z rynku wtórnego.  

Po znalezieniu odpowiedniego lokum, trzeba pomyśleć o jego finansowaniu. Niezależnie czy będą to  własne środki, kredyt hipoteczny czy program „Mieszkanie dla Młodych”, warto odwiedzić na Targach Mieszkań i Nieruchomości stoiska specjalistów, zajmujących się doradztwem finansowym.  Przez dwa dni targów będzie można zasięgnąć porady ekspertów, zbadać zdolność kredytową czy porównać różne oferty kredytowe.

WSTĘP BEZPŁATNY!

 Więcej informacji na:

www.mieszkania.targi.lublin.pl

24 listopada 2018 godz. 10.00 – 18.00

25 listopada 2018 godz. 10.00 – 17.00

Wstęp bezpłatny!

Targi Lublin S.A.

Lublin, ul. Dworcowa 11

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy