Targi Mieszkań i Nieruchomości | 24-25 listopada 2018

Targi Lublin
22.10.2018
Średnia ocen 4/5 na podstawie 3 głosów
Targi Mieszkań i Nieruchomości Lublin 2018
24-25 listopada odwiedź jesienną edycję Targów Mieszkań i Nieruchomości (Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11) i sprawdź najlepsze oferty z Lublina i okolic!

Dlaczego warto pojawić się na targach? Po pierwsze, deweloperzy zaprezentują najnowsze inwestycje , m.in.: mieszkania na Sławinie czy apartamenty przy ul. Bluszczowej. Obecnie oferowane lokalizacje są bardzo atrakcyjne: otoczone zielenią, rozwiniętą infrastrukturą oraz terenami rekreacyjnymi (place zabaw, parki, ścieżki rowerowe).  Ci, którzy cenią przestrzeń i marzą o własnym ogródku znajdą na targach ofertę domów. Na pewno będzie w czym wybierać: domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej niedaleko Ikei i obwodnicy Lublina albo na Sławinie.   

Nie zabraknie też wykonawców domów drewnianych, którzy zajmują się budową całorocznych lub letniskowych domów z bali czy domów szkieletowych (w tym również energooszczędnych).  Oprócz propozycji lubelskich deweloperów, będzie można zapoznać się z ofertą pośredników w obrocie nieruchomościami oferujących mieszkania, domy, lokale użytkowe z rynku wtórnego.  

Po znalezieniu odpowiedniego lokum, trzeba pomyśleć o jego finansowaniu. Niezależnie czy będą to  własne środki, kredyt hipoteczny czy program „Mieszkanie dla Młodych”, warto odwiedzić na Targach Mieszkań i Nieruchomości stoiska specjalistów, zajmujących się doradztwem finansowym.  Przez dwa dni targów będzie można zasięgnąć porady ekspertów, zbadać zdolność kredytową czy porównać różne oferty kredytowe.

WSTĘP BEZPŁATNY!

 Więcej informacji na:

www.mieszkania.targi.lublin.pl

24 listopada 2018 godz. 10.00 – 18.00

25 listopada 2018 godz. 10.00 – 17.00

Wstęp bezpłatny!

Targi Lublin S.A.

Lublin, ul. Dworcowa 11

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

    Artykuły powiązane:

    Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

    Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

    Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: