Targi Mieszkań i Domów Poznań 2019

Mission Public Relations
Mission Public Relations

Data publikacji: 11.09.2019,

Data aktualizacji: 21.04.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 2 głosów
Targi Mieszkań i Domów Poznań 2019
21 i 22 września w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Sprawdź, co czeka na uczestników.

Zainteresowanie nowymi mieszkaniami w Poznaniu i domami poza granicami miasta nie słabnie, pomimo inflacji cenowej. Na wzmożony popyt szybko reagują deweloperzy wprowadzając do ofert nowe projekty. W sumie na Targach Mieszkań i Domów zaprezentuje się blisko 150 wystawców. 

Promocje targowe

Jesienna edycja targów to idealne miejsce dla osób poszukujących mieszkaniowych okazji. Wielu wystawców na to wydarzenie przygotowało specjalne okazje, prześcigając się w ich atrakcyjności. Będzie więc w czym wybierać. Pojawią się czołowi deweloperzy, jak Agrobex, Ataner, Proxin Ogrody, Monday Developement, EBF Developement, Greenbud Development czy UWI Inwestycje. – Dla osób, które zarezerwują wybrane mieszkanie na Nowych Ogrodach przygotowaliśmy 50% rabat na wybrane miejsce postojowe. Dodatkowo naszą ofertę uzupełni nowa inwestycja nad morzem w Darłówku – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody. Na promocję można również liczyć na Przystani Warta. – Podczas mieszkaniowego weekendu zainteresowanym do mieszkań proponujemy komórki lokatorskie gratis, zaś do apartamentu miejsce postojowe w cenie – podkreśla Michał Wawrzyniak z marki DRN Concept Deweloper. Natomiast Poz Inwest przygotuje bon rabatowy w wysokości 3 tys. zł do wykorzystania na drzwi wewnętrzne przy kupnie domu na Osiedlu Zacisze w Komornikach. Z kolei Sky Investments oferuje opłatę rezerwacyjną na poziomie 1000 zł, w pełni zwrotną w razie rezygnacji z zakupu. – Dla naszych klientów przewidujemy również nieodpłatne usługi doradztwa kredytowego – dodaje Agnieszka Jałoszyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Sky Investments.  

   

Deweloperskie premiery i nowości

Jesienne targowanie nie może obyć się bez premier. Jedną z ciekawszych propozycji jest Piątkowska 103 na poznańskich Winiarach. Quadro Development proponuje 4-kondygnacyjny, kameralny i otoczony zielenią budynek z 42 lokalami o powierzchni od 27 do 73 mkw. Jego budowa wystartuje w IV kwartale br., zaś finalizacja planowana jest w I kwartale 2021. W podpoznańskim Jasinie powstaje nowa inwestycja. W ofercie Greenbud Development znajdą się domy o metrażach 63-69 mkw oraz domy o powierzchni 90 i 94 mkw, których ceny rozpoczynają się od 298 tys. zł brutto. Projekt zakłada realizację lokali, do których będą przynależeć przestronne ogrody, jak i garaże. Budowa inwestycji ,Nowy Jasin, już wystartowała, a inwestycja będzie gotowa w IV kwartale 2020 roku. Goście targowi pierwszy raz zetkną się też z nowym etapem na Harmonii+. Premiera budynku B przy Karpiej 27 odbyła się w maju, a poznaniacy będą mogli podczas jesiennej edycji TMiD oficjalnie poznać szczegóły inwestycji. Deweloper zdradza, że na Naramowicach pozostanie na dłużej, bowiem nabył nieruchomość, której projekt ujrzy światło dzienne w przyszłym roku. – W naszej targowej ofercie dostępna będzie Nova Łacina przy ul. Niemena 5 z mieszkaniami o metrażu wahającym się między 38 a 87 mkw. Możemy też wspomnieć, że niebawem uruchomimy też nowość na poznańskiej Wildzie – zdradza Mateusz Glema z poznańskiego biura sprzedaży Grupy Inwest. Nie zabraknie też propozycji z Podolan, które są coraz chętniej wybierane, co potwierdza firma EBF Developement. – Na mieszkaniowym wydarzeniu pojawimy się z 7 i 8 budynkiem osiedla Reduta Nowe Podolany. W ofercie znajdą się lokale o powierzchni od 46 do 85 mkw. – podkreśla Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży EBF Developement. Zaś z ofertą na Winogradach pojawi się Enklawa Winogrady. W ramach projektu powstają trzy budynki wielorodzinne, łącznie 120 lokali. – Są to mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe – zarówno kompaktowe mieszkania (33 mkw), idealne na star, jak i bardziej przestronne, 70-metrowe dla większej rodziny – dodaje Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady. 

Wśród wystawców pojawi się też tytan poznańskiego rynku, spółka Agrobex. Na targach zaprezentuje szeroką ofertę: Zielone Pobiedziska, Radosna III w Zalasewie oraz Wilczak 20 i Nowe Żegrze w Poznaniu. – Niedawno do sprzedaży trafiła nowa pula mieszkań, w ramach rozpoczętego kolejnego budynku na Nowym Żegrzu. Premierowo zaprezentujemy też budynek A, powstający w ramach projektu Wilczak 20 i zapowiemy nowy projekt – Kleszczewo Park – zaznacza Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex. 

Z gotowymi do odbioru

Wśród propozycji deweloperów można znaleźć również mieszkania gotowe do odbioru lub z terminem realizacji przypadającym jeszcze na ten rok. Przykładem jest Osiedle Słoneczne w Dominowie koło Środy Wielkopolskiej. KDM Deweloper w sprzedaży posiada ostatnie szeregowe lokale z ogrodem, których termin realizacji przypada na koniec 2019 roku. Pod Poznaniem, w Tucach gotowe do odbioru są też domy na Osiedlu Ziołowym. Kos-Dom oferuje 8 domów (112,34 i 114,01 mkw) dostępnych w dwóch wariantach architektonicznych: z niezależną kuchnią lub garażem. Z kolei po zachodniej stronie Poznania w sprzedaży znajdują się ostatnie wolne mieszkania w Dąbrówce. – Projekt Pałacowej 2 został zakończony w maju, a odbiory właśnie trwają. Dostępne są ostatnie powierzchnie od 42 do 95 mkw – mówi Piotr Hryniewicz, właściciel firmy Inwestycje Hryniewicz.pl. Nieco dalej, w Murowanej Goślinie trwają odbiory II etapu Nowej Murowanej. Tutaj w sprzedaży również pozostały ostatnie wolne lokale. Duże zainteresowanie projektem sprawiło, że do oferty trafiły kolejne etapy, oznaczone symbolami III i V. 

Targi organizowane przez Nowy Adres będą otwarte dla zwiedzających w sobotę od godz. 10 do 17 i w niedzielę od 10 do 16. Bilety można nabyć przez internet, jak i przy pawilonie nr 3 MTP. W kasach bilet na dwa dni wydarzenia kosztuje 20 zł. 

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: