Tarasy Nad Stawem w Owińskach nabierają kształtu

Śniadecki Investment Group

Data publikacji: 26.01.2021,

Data aktualizacji: 26.01.2021

Tarasy Nad Stawem w Owińskach nabierają kształtu
Inwestycja Tarasy Nad Stawem, realizowana przez firmę Śniadecki Development pnie się w górę! Czytaj dalej!

Realizowana przez Śniadecki Development w oparciu o zasady generalnego wykonawstwa inwestycja Tarasy Nad Stawem w podpoznańskich Owińskach coraz śmielej pnie się w górę. Oddanie I etapu planowane jest na IV kwartał 2021 rok.

Niebanalnie położone osiedle domów w zabudowie szeregowej to gratka zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie bliskość natury.

– Przyszli mieszkańcy nie tylko będą mogli cieszyć się bezpośrednim widokiem na staw, ale również będą mieli do dyspozycji rozległe tereny spacerowe w pobliżu własnego „M” – podkreśla Sylwester Śniadecki, prezes Śniadecki Development.

Na potencjalnych Klientów czekają mieszkania o powierzchni 60 lub 105 m2, co gwarantuje możliwość zaspokojenia różnorodnych, indywidualnych potrzeb. – W tej propozycji odnajdą się zarówno osoby poszukujące pierwszego „M”, liczne rodziny, jak i osoby w dojrzałym wieku, które chcą na przykład zamienić głośne miejskie ulice na bardziej intymne, spokojne miejsce. Przygotowane we współpracy z pracownią architektoniczną MOM układy lokali mieszkalnych dodatkowo dają szerokie możliwości aranżacyjne, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli w pełni dostosować przestrzeń pod swoje kryteria – dodaje główny inwestor.

Tarasy Nad Stawem

Tarasy Nad Stawem charakteryzują się także wysokim standardem jakości, na co ma wpływ przyjęta przez Śniadecki Development strategia realizacji inwestycji w ramach generalnego wykonawstwa. Finalnie mieszkańcy otrzymają budynek dobrej klasy wyposażony m.in. w elektryczne rolety czy niezbędne instalacje. Wybrukowana zostanie droga wewnętrzna, podjazdy oraz dojścia do budynków.

- Niewątpliwą siłą Tarasów Nad Stawem jest lokalizacja. Nie mam na myśli wyłącznie przyrody otaczającej Osiedle, ale również samą miejscowość. Gmina Czerwonak, do której przynależą Owińska nieustannie stawia na rozwój i dba o sukcesywne podnoszenie poziomu życia swoich mieszkańców. Niedawno rozpoczęła się rewitalizacja przystani wodnej przy ul. Cysterek, realizowane są programy pomocowe, a także wydarzenia kulturalne (obecnie w formie online). Sama społeczność podejmuje szereg inicjatyw np. tworząc kanały informacyjne w social mediach poświęcone ich codziennym sprawom. Owińska to dobre miejsce do życia – podkreśla Sylwester Śniadecki.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: