Wiadomości mieszkaniowe

Murapol S.A.

Regionalne - Nieruchomości - Poznań

3 listopada 2020

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 1/5 na podstawie 1 głosów

Szukasz nowego M we Wrocławiu? Podpowiadamy, jak zamieszkać nowocześnie i w dobrej lokalizacji

Gdzie warto wybrać nowe mieszkanie we Wrocławiu? Czytaj dalej na rynekpierwotny.pl!

Szukasz nowego M we Wrocławiu? Podpowiadamy, jak zamieszkać nowocześnie i w dobrej lokalizacji

Wrocławskie Wojszyce należą do najchętniej wybieranych lokalizacji wśród osób poszukujących nowego mieszkania w stolicy Dolnego Śląska. Dlaczego tak jest? Spokojna okolica, dominująca kameralna zabudowa, rozległe tereny zielone, a także doskonałe skomunikowanie z centrum sprawiają, że żyje się tu wygodnie. 

Położone na południu miasta Wojszyce to jedna z bezpieczniejszych części Wrocławia. Życie nocne, kluby, dyskoteki, modne knajpki usytuowane są bliżej centrum. Dominuje tu niska, kameralna zabudowa, dlatego dzielnica bywa chętnie wybierana jako miejsce zamieszkania przez rodziny z dziećmi. Dzięki szybkiej i wygodnej komunikacji miejskiej, w tym kursującym z pobliskich Krzyków tramwajom, dojazd do Śródmieścia oraz innych dzielnic miasta nie stanowi stąd większego problemu. Podobnie z przemieszczaniem się własnym środkiem lokomocji. To za sprawą przebiegającej nieopodal ul. Buforowej. Bliskość trasy wylotowej na autostradę i obwodnicę to atut, który doceniają osoby często podróżujące.

Jakie mieszkanie na Wojszycach?

O tym, że ta cześć Wrocławia jest atrakcyjną lokalizacją oferującą wysoki standard życia świadczy przyrost liczby mieszkańców, a co za tym idzie kolejne inwestycje deweloperskie, których powstaje tu sporo. Realizowane w rejonie ul. Buforowej nowe osiedla to w większości niewysokie, kameralne projekty wyposażone w windy, ogródki na parterze oraz przestronne balkony, które docenią rodziny z dziećmi, osoby starsze oraz posiadacze domowych zwierząt. Nie brak tu także nowoczesnych rozwiązań smart home ułatwiających zarządzanie mieszkaniem, a także przyjaznych dla domowego budżetu. Przykładem takiej inwestycji jest osiedle Murapol Zielona Toskania przy ul. Buforowej. W dwóch realizowanych tu budynkach zaprojektowano 315 komfortowych mieszkań.

Nowoczesne osiedle z pakietem antysmogowym i opcją smart

Naszą inwestycję wyróżnia duża odległość między budynkami i odpowiednie proporcje między zielenią, a zabudową – co daje poczucie przestrzeni. Niskie budynki, ciekawa architektura oraz użyte materiały gwarantują solidność i wysoką estetykę wykonania. – mówi Katarzyna Rzepecka, kierownik biura sprzedaży we Wrocławiu.

Budynki osiedla Murapol Zielona Toskania mają być oddane do użytkowania w przyszłym roku. Aktualnie w ofercie znajduje się wciąż duży wybór mieszkań z balkonami lub trasami w popularnych metrażach (25 – 56 mkw. ) i układach: od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe. Dzięki temu swoje miejsce na ziemi znajdują tutaj osoby młode, będące na początku swojej dorosłości, a także rodziny z dziećmi.

Warto zwrócić też uwagę na zastosowanie nowoczesnych innowacji technologicznych. Komfort życia mieszkańców tego osiedla podnosi opcja smart home, umożliwiająca, m.in. sterowanie za pomocą smartfona oświetleniem, ogrzewaniem czy elektrycznością. (o przewagach naszego smarta) Dodatkowo mieszkania wyposażone są w standardzie w pakiet antysmogowy. Nowoczesna technologia filtrów z nanowłókien chroni mieszkańców przed smogiem i nie tylko. Wbudowane w nawiewniki okien filtry gwarantują dodatkowo ochronę przed kurzem, roztoczami i owadami, zapewniając jednocześnie ciągły dopływ czystego powietrza.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy