Szamotuły na finiszu

Mission Public Relations
Mission Public Relations

Data publikacji: 25.04.2019, Data aktualizacji: 23.03.2020

Średnia ocen 5/5 na podstawie 2 głosów

Szamotuły na finiszu
Spółka Agrobex zakończyła realizację inwestycji Osiedle Słoneczne na terenie miejscowości Szamotuły w województwie wielkopolskim.

Budowa osiedla Słoneczne rozpoczęła się pod koniec 2016 roku. Pierwszy z 3 budynków przekazano mieszkańcom w 2018 roku. Obecnie trwają odbiory mieszkań z budynku nr 2, a już niedługo nowi mieszkańcy wprowadzą się również do budynku nr 3. Każdy zrealizowany budynek to 36 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Wśród lokali są mieszkania jedno- dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 33,4 do 54,4 m.kw. W największych lokalach zostały zaaranżowane pokoje dzienne z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i przestronna łazienka. Właściciele mieszkań na parterze mają do swojej dyspozycji ogródki, a do pozostałych lokali przynależą słoneczne balkony. Każda inwestycja Agrobexu to również przykład szczególnej dbałości o przestrzenie wspólne i małą architekturę. Na osiedlu powstała droga wewnętrzna, oświetlenie, chodniki oraz spory plac zabaw. Nie brakuje również miejsc postojowych. Całość tworzy przyjazne rodzinie, bezpieczne i komfortowe miejsce sprzyjające odpoczynkowi. - Osiedle Słoneczne to przykład naszej kolejnej inwestycji zakończonej sukcesem. Proces budowy przebiegał bardzo sprawnie a wszystkie mieszkania znalazły już swoich właścicieli. Na terenie Szamotuł planujemy kolejną inwestycję. Niebawem przekażemy więcej informacji. - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu.

Szamotuły to kilkunastotysięczne miasteczko, niecałe 40 km na północny zachód od Poznania. Lokalizacja Osiedla Słonecznego zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury. W odległości 5 min jazdy samochodem od inwestycji znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, centrum sportowe i rekreacyjne, klub fitness, kino oraz dworzec kolejowy. Pobliskie tereny spacerowe i rekreacyjne również pozostają w zasięgu ręki i z pewnością zainteresują miłośników aktywności fizycznej.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: