Wiadomości mieszkaniowe

Regionalne - Katowice - Warszawa

25 lipca 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosów

Stara Cegielnia – inwestycja z wyrazem

Osiedle Stara Cegielnia – inwestycja realizowana od kilku lat w Gliwicach, przyciąga wzrok i budzi zainteresowanie na całym południu Polski. Sprawdź dlaczego!

Stara Cegielnia – inwestycja z wyrazem

Budynki jednym przypominają Gdańsk, innym zabudowę holenderską albo zaostrzone ołówki, a według nas to po prostu świetny projekt pasujący do miejsca, w którym powstaje. Stawiamy na materiały, które nawiązują do historycznej cegielni, która znajduje się tuż obok. Mieszkańcy, to zauważają i doceniają, bo chyba nikt nie chce żyć w nijakim miejscu – tak wita nas Katarzyna Dębiak, gdy spotykamy się przy ulicy Stara Cegielnia 16 w Gliwicach.

Właśnie powstaje 3 etap nowego osiedla, który zwrócony w stronę ulicy Daszyńskiego oferuje Mieszkańcom naprawdę dobry widok z okiem: Natura, jezioro, las i pola są dla nas bardzo ważne. Sami tutaj mieszkamy, korzystamy z tych dobroci na co dzień i cieszymy się, że ludzie zakochują się w tym miejscu, tak jak my.Dobrze się tu żyje – jest gdzie wyjść i pospacerować, można spokojnie otworzyć okno, czy wieczorami posiedzieć na tarasie, bo odkomarzanie załatwia problem z nieproszonymi gośćmi. Można się poczuć jak na wsi – śmieje się Pani Kasia. Ale przecież stawiamy nowoczesne osiedle, więc technologii mamy mnóstwo – np. podgrzewany podjazd, który ułatwia życie zimą. Parking podziemny, monitoring, ochronę, czy windę mają wszyscy, ale nie każdy może zaoferować ogród zimowy, antresolę, czy strych. Cześć rozwiązań architektonicznych była w projekcie od początku, inne ewoluowały w odpowiedzi na potrzeby klientów: w pierwszym etapie pojawił się pomysł, aby wykorzystać wysoki sufit nad salonem i zrobić antresole lub strych. Te mieszkania mają wyjątkowy klimat i zawsze znikają jako pierwsze. Ogród zimowy, to świetne rozwiązanie, gdy ma się piękny widok za oknem – można rozkoszować się naturą, pijąc kawę w fotelu nawet przy kiepskiej pogodzie.

Staw, który można podziwiać z okien mieszkań to pozostałość po działalności cegielni. Dziś poza walorami estetycznymi jest też miejscem rekreacji: mieszkańcy mogą do woli korzystać i wędkować, a można tu złowić naprawdę piękne sztuki. Mamy dla mieszkańców specjalne pomieszczenie, więc żona nie będzie krzywo patrzeć na kolejną wędkę męża – śmieje się Pani Kasia oprowadzając nas wokół zbiornika.

Stara Cegielnia to także miejsce dla rodzin z dziećmi, zwłaszcza że tuż przy osiedlu znajduje się renomowany żłobek, a dojazd do przedszkola, czy szkoły zajmuje kilka minut – nie chcemy psuć niespodzianki, ale wkrótce na osiedlu powstanie kreatywny plac zabaw, na którym będzie można naprawdę poszaleć. Przede wszystkim chcemy, żeby dzieci miały tutaj prawdziwą sielankę – bezpieczne miejsce do zabawy, biegania i poznawania świata.Na Osiedlu można już spotkać pierwszych Mieszkańców, którzy odebrali swoje mieszkania w budynkach z pierwszego etapu, nie brakuje też osób odwiedzających budowę, czy mieszkanie pokazowe – zapraszamy na kawę do biura sprzedaży i konkretne informacje o mieszkaniach, wykończeniu, czy pomocy jaką oferujemy, dodaje Pani Kasia.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy