Spełniaj marzenia na Wielickiej

Magdalena Szwed
Magdalena Szwed

Data publikacji: 10.10.2013,

Data aktualizacji: 27.03.2020

Spełniaj marzenia na Wielickiej
Dom pod Kopcem, Wielicka Park a może Wielicka 44? Takie propozycje mieszkaniowe, oferuje zlokalizowana w dzielnicy Podgórze, ulica Wielicka. Dobra lokalizacja, nowoczesna architektura czy atrakcyjne powierzchnie mieszkaniowe, to tylko niektóre zalety powyższych osiedli.

Dom Pod Kopcem


Dla szukających własnego M w Krakowie, Budopol oferuje liczne mieszkania, które powstały w II etapie inwestycji Dom pod Kopcem. Cała inwestycja będzie składała się z czterech sześciopiętrowy budynków. W budynku A1, który został już oddanych do użytku, powstały 103 mieszkania w cenie od 5,5 tys. zł. Kolejne budynki A2 i A3 przyniosą łącznie 93 nowe mieszkania. Ich realizacja jest przewidziana na marzec i czerwiec 2013 r. W budynku A2 znajdą się mieszkania o numerach od 104 do 148, a w A3 o numerach od 149 do 198. Ich ceny kształtować się będą w granicach od 5,5 do 6,2 tys. zł. Łącznie oba budynki przyniosą 93 nowe mieszkania.


Dostępne mieszkania


W budynku A2 dostępne są mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. Mieszkań jednopokojowych jest 25. Mają one powierzchnię od 34,2 do 41,9 mkw. Mieszkań dwupokojowych jest 15, mają one od 51 do 55,1 mkw. Trzypokojowe mają metraż 65,8 mkw. i jest ich 5. Na parterze od ulicy Wielickiej powstały 3 lokale handlowe, o metrażach: 46,3 mkw., 47,4 mkw. oraz 124,7 mkw. Na I piętrze powstały powierzchnie biurowe.


Do sprzedaży jest 5 lokali o metrażach od 45,2 do 122,8 mkw. W budynku A3 dostępnych jest po 25 mieszkań jednopokojowych i dwupokojowych. Odpowiednio o metrażu od 33,3 do 35,2 mkw. i od 39,2 do 49,7 mkw. Poza tym do dyspozycji klientów jest 5 lokali handlowych i 7 lokali biurowych. Lokale handlowe mają od 39,9 do 125,7 mkw., a biurowe od 38,5 do 81,2 mkw.


Wielicka Park


Kolejną ciekawą propozycją mieszkaniową jest Wielicka Park zaprojektowany przez biuro IMB Asymetria. Na całe osiedle będzie składało się sześć, większych i mniejszych budynków. Otoczony zielenią kompleks, będą stanowiły dwa duże budynki w kształcie litery C, pomiędzy których ramionami, powstanie po jednym mniejszym budynku. Dwa najbardziej skrajnie położone budynki będą średniej wielkości, odpowiadającej mniej więcej jednej trzeciej wielkości dwóch największych budynków.


Do wykończenia budynków zastosowano stonowane, jasne kolory. Beż pokrywająca największą część budynku przeplata się z dyskretnymi elementami wykończonymi brązem.  W górnych partiach dominuje kolor stalowy, który jest też kolorem występującym w balustradach balkonów.


Na piątym piętrze klimatyzacja gratis!


Polimex-Development Kraków dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań odbiorców proponuje wybór apartamentów o powierzchniach od 35 do 75 mkw. W cenie za mkw. od 5,7 tys. zł. Ciekawostką jest, że kupując mieszkanie na ostatniej z kondygnacji, mieszkańcy będą mieli zagwarantowaną darmową klimatyzację. Jest to dobre rozwiązanie, które okaże się przydatne szczególnie w okresie letnim.


Wielicka 44


Pierwsze mieszkania od Wawel Service Sp. z o.o. trafią w ręce mieszkańców już pod koniec tego roku. Na osiedle złożą się dwa budynki o kaskadowej zabudowie. Będą liczyły od 4 do 6 kondygnacji. Te wielorodzinne budynki, pomieszczą w sobie 140 mieszkań o metrażu od 35 do 101 mkw. W cenie za mkw. od 4,9 do 6,4 tys. zł.
 

„Zamień stare na nowe”


 „Zamień stare na nowe” - deweloper znając realia rynkowe, chce pomóc klientom w szybkiej i sprawnej sprzedaży posiadanej nieruchomości. Aby uzyskać pomoc należy zarezerwować mieszkanie w jednej z inwestycji realizowanej przez Wawel Service oraz podpisać stosowną umowę. Następnie podpisać  umowę o pośrednictwo w sprzedaży, co zobowiąże dewelopera do prowadzenia aktywnych działań mających na celu sprzedanie powierzonej nieruchomości.


„Kup nowe mieszkanie - stare zostaw w rozliczeniu”


Inną możliwością jest skorzystanie z opcji „Kup nowe mieszkanie - stare zostaw w rozliczeniu”. Dzięki takiej możliwości klienci nie tracą czasu na cały proces związany ze sprzedażą mieszkania. Jest to opcja warta przemyślenia, szczególnie teraz, kiedy na rynku panuje zastój, a sprzedaż mieszkania może trwać od kilku miesięcy do kilku lat.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: