Wiadomości mieszkaniowe

Dom Development S.A.

Regionalne - Nieruchomości - Wiadomości

5 czerwca 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 9 głosów

Rusza sprzedaż inwestycji Dom na Kurkowej

W ofercie Dom Development pojawiła się kolejna inwestycja zlokalizowana w centrum Wrocławia. Poznaj szczegóły!

Rusza sprzedaż inwestycji Dom na Kurkowej

Dom na Kurkowej to propozycja szczególnie dla osób ceniących miejski styl życia i bliskość centralnych punktów Wrocławia. W sprzedaży jest 115 mieszkań w 6-piętrowym, harmonijnie wpisanym w otoczenie, budynku. Przekazanie kluczy planowane jest na I kwartał 2021 roku.

Inwestycja powstaje zaledwie 15 minut od rynku, w popularnej dzielnicy Nadodrze, otoczony będzie zabytkowymi kamienicami. Ciekawy projekt inwestycji, przygotowany z dbałością o detale, powoduje, że doskonale wpisze się on w istniejącą architekturę, łączącą nowoczesność z bogatą historią Nadodrza.

Nadodrze to prężnie rozwijająca się część miasta, szczególnie lubiana przez osoby młode.  Mieszkańcy znajdą tu miejsca pozwalające na ciekawe spędzanie czasu wolnego: liczne sklepy, kafejki, restauracje, galerie oraz zielone skwery i parki. Unikalną atmosferę Nadodrza współtworzą pracownie sztuki, mody czy designu. W pobliżu są także szkoły i przedszkola oraz punkty usługowe i placówki medyczne. Sprawną komunikację zapewnia szeroka sieć połączeń autobusów i tramwajów oraz położony w pobliżu dworzec kolejowy Wrocław Nadodrze.

Władze Wrocławia chętnie podkreślają unikatowy charakter Przedmieścia Nadodrzańskiego
i inwestują środki publiczne w rozwój tej części miasta. Dzięki temu dzielnica stale się rozwija, wciąż rewitalizowane są historyczne kamienice czy podwórka, w planach są także nowe miejsca służące integracji mieszkańców.

W naszej ofercie pojawia się kolejny, ciekawy projekt zlokalizowany w centrum Wrocławia. Powstaje kameralna inwestycja odpowiadająca na potrzeby osób lubiących aktywny, miejski styl życia. Dzięki lokalizacji w jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów miasta, mieszkańcy zyskają komfort korzystania z zalet tego miejsca  - od rozwiniętego transportu miejskiego po restauracje, galerie czy pracownie artystyczne. Stały rozwój dzielnicy Nadodrze sprawia, że Dom na Kurkowej to interesująca propozycja także dla osób zainteresowanych zakupem inwestycyjnym – mówi Iwona Kołodziejczyk, Prezes Zarządu Dom Development Wrocław Sp. z o.o.

Projekt inwestycji nawiązuje swą bryłą, formą i wysokością do sąsiednich 6-kondygnacyjnych budynków. Architekci Domu na Kurkowej zaproponowali stonowaną kolorystykę elewacji w połączeniu z płytkami kwarcowymi ułożonymi w formie cegieł na niższych piętrach oraz w przestrzeniach międzyokiennych. Uwagę przyciągają także stylowe detale, takie jak elegancka, stalowa brama wjazdowa, wejście oraz ocynkowane ścianki działowe balkonów, ze stylizowanym, ażurowym ornamentem.

Dom Development Wrocław rozpoczął sprzedaż 115 mieszkań o funkcjonalnych metrażach od 25 do 67 mkw. Większość z nich posiadać będzie taras, loggię lub balkon. W ofercie dostępne są również mniejsze wnętrza typu studio oraz 2- i 3- pokojowe mieszkania. W  budynku zaplanowano 3 lokale usługowe zlokalizowane na parterze oraz garaż podziemny. Wykonawcą Domu na Kurkowej jest Dom Construction – generalny wykonawca z grupy kapitałowej Dom Development

Grupa Dom Development – największy deweloper w Polsce realizuje obecnie kilkadziesiąt inwestycji mieszkaniowych. Wśród realizowanych wrocławskich projektów oprócz Domu na Kurkowej są także: Apartamenty Księcia Witolda, osiedle Piękna 21, osiedle Idylla przy ul. Stabłowickiej 116, Studio Arte przy ul. Ptasiej, osiedle Księże Nowe przy ul. Rybnickiej oraz inwestycja Grabiszyńska 141.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy