II etap projektu Villa Jaśkowa Dolina już w przedsprzedaży

PR Hub

Data publikacji: 25.05.2021,

Data aktualizacji: 25.05.2021

Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów
Cordia w Gdańsku nabiera tempa
We Wrzeszczu powstaje osiedle ze wspólnym ogrodem, widokiem na las i eko-rozwiązaniami. Sprawdź!

Niecały rok po debiucie w Gdańsku, Cordia ogłasza rozpoczęcie przedsprzedaży drugiego etapu projektu Villa Jaśkowa Dolina. Do realizowanych obecnie 5 budynków dołączą kolejne 4, a w nich 118 mieszkań od 34 do 131 mkw.

W sumie, w otulinie Parku Jaśkowej Doliny powstanie ponad 200 mieszkań w 9 kameralnych, eleganckich budynkach otoczonych zielenią.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • dlaczego warto zamieszkać w inwestycji Villa Jaśkowa Dolina
 • czym charakteryzuje się ten projekt 
 • jakie mieszkania będą dostępne w inwestycji

Villa Jaśkowa Dolina położona jest w gdańskim Wrzeszczu, w sąsiedztwie historycznej, willowej zabudowy, blisko lasu, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Gdańska. Ponad 40% mieszkań realizowanych w ramach pierwszego etapu zostało już sprzedanych.

Na realizację tego projektu wybraliśmy naprawdę wyjątkowe miejsce – działkę, która z jednej strony sąsiaduje z Parkiem Jaśkowej Doliny, a z drugiej z unikalną, historyczną zabudową dawnego Wrzeszcza. Różnorodne ekologiczne rozwiązania, dobry dostęp do infrastruktury, elegancki, ale ciepły design, dopracowane części wspólne, liczne udogodnienia -  to wszystko sprawia, że Villa Jaśkowa Dolina plasuje się na rynku jako projekt o wysokim standardzie, gdzie zakup mieszkania jest nie tylko dobrą lokatą kapitału, ale przede wszystkim świadomym wyborem dobrego, bezpiecznego miejsca do życia – mówi Michał Melaniuk, Dyrektor Zarządzający Inwestycjami Mieszkaniowymi w Cordia Polska.

Osiedle jest położone na ciekawie ukształtowanym, pagórkowatym terenie, z bogatą zielenią wokół. Architekci z pracowni MS 15 Architektura, która odpowiada za projekt, na każdym etapie prac analizowali relacje między budynkami, ukształtowaniem działki a otaczającą przyrodą. Efektem jest kameralna zabudowa wpisana w charakter i topografię miejsca, zrównoważona poprzez nowoprojektowaną zieleń, która stanowi aż 70% powierzchni terenu inwestycji. 

Jaśkowa Dolina w Trójmieście

Elewacja budynków, pokryta mineralnymi płytkami klinkierowymi w ciepłych kolorach, dobrze prezentuje się w zestawieniu z ciemnoszarymi balkonami i stolarką okienną. Na przyległych terenach rekreacyjnych zaplanowano takie atrakcje, jak: sąsiedzka biblioteka ogrodowa, siłownia plenerowa, a także strefy relaksu z drewnianymi altanami i hamakami.

Trójmiasto to bardzo charakterystyczny rynek deweloperski. Najbardziej pożądane są tu lokalizacje znajdujące się blisko morza lub właśnie na styku z lasami. Duży nacisk stawia się na zrównoważony rozwój i ochronę cennych przyrodniczo terenów, co sprawia, że podstawą staje się świadome kreowanie przestrzeni umożliwiającej życie w symbiozie z otoczeniem. Taka właśnie jest Villa Jaśkowa Dolina  – zauważa Łukasz Maraszek z pracowni MS 15 Architektura.

Projekt osiedla uwzględnia też liczne rozwiązania ekologiczne takie jak: ogrody deszczowe, poidełka dla ptaków i hotele dla owadów. Na terenie Villi Jaśkowa Dolina zostaną również zainstalowane budki lęgowe.

Powstające w ramach drugiego etapu budynki będą miały, podobnie jak te z pierwszego etapu, po 3-4 piętra. Osiedle powiększy się także o drugi plac zabaw i odrębny teren rekreacyjny. Wszystkie mieszkania na piętrach będą wyposażone w przestronne balkony, a te na parterze w ogródki o powierzchni do 117 mkw.

Do dyspozycji mieszkańców zaplanowano także pomieszczenia na rowery i wózki oraz komórki lokatorskie, a w garażu znajdują się miejsca postojowe, w tym także dedykowane dla samochodów elektrycznych z możliwością ich ładowania.

Villa Jaśkowa Dolina

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: