Ronson świętuje 20 lat

PR Advisors

Data publikacji: 07.09.2021,

Data aktualizacji: 07.09.2021

3 minuty czytania
Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosu
Ronson świętuje 20 lat
32 zrealizowane projekty, ponad 10 tys. wybudowanych mieszkań, liczne nagrody i wyróżnienia, 14 lat na giełdzie - Ronson świętuje 20 lat na rynku. Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl

RONSON Development świętuje 20-lecie obecności na polskim rynku. „Jubileusz to czas na podsumowania i radość z tego, co dotychczas osiągnęliśmy, ale też moment na określenie jasnego planu na najbliższe lata”. 

32 zrealizowane projekty w czterech miastach w Polsce – Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie oraz ponad 10 tys. wybudowanych mieszkań, liczne nagrody i wyróżnienia, 14 lat na giełdzie – to bilans dwudziestoletniej działalności RONSON Development.

Wagę naszych doświadczeń w oczywisty sposób definiują liczby. Ilość zrealizowanych projektów, liczba oddanych mieszkań, świetne wyniki finansowe, czy sprzedażowe. Jednak za realnym sukcesem stoi cały zespół ludzi, których zaangażowanie i profesjonalizm są dominującą składową. 20% naszego zespołu to pracownicy z ponad 10-letnim stażem. To jest nasz największy kapitał – mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development. I dodaje – Świętowanie Jubileuszu ma dla nas wielkie, ale symboliczne znacznie. Dużo ważniejszy jest konkretny, śmiały plan na przyszłość

CELE BIZNESOWE

Priorytetem Spółki w perspektywie 5 lat jest dalszy rozwój inwestycji na rynkach w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie, z naciskiem na stolicę i mocna rozbudowa banku ziemi. Prezes RONSON Development, Boaz Haim, widzi ku temu możliwości i spodziewa się dalszej dobrej passy dla branży deweloperskiej.

Tylko w ciągu ostatniego półrocza kupiliśmy 6 działek, pozwalających na budowę blisko 3 000 mieszkań. Naszym celem jest utrzymanie pozycji RONSONA jako wiodącego dewelopera na polskim rynku.

Deweloper podjął też decyzję o przemodelowaniu strategii sprzedażowej, koncentrując się nie na ilości, lecz na jakości sprzedaży i obronie wyższej marży, przy jednoczesnym dostarczaniu produktów najwyższej jakości.

Realizowane przez nas inwestycje będą jeszcze mocniej analizowane pod kątem zaprojektowania części wspólnych, innowacji oraz eko rozwiązań, aby tworzyć osiedla przyszłości, z myślą o potrzebach ich mieszkańców, przy jednoczesnym poszanowaniu planety. Chcemy działać w myśl zasady – jakość, a nie ilość – mówi Andrzej Gutowski, Wiceprezes, Dyrektor Sprzedaży RONSON Development.  

Jubileusz Ronson Development

LEPIEJ, ZNACZY DZIŚ EKO

Kolejne dziesięciolecie Spółka otwiera z założeniem jeszcze silniejszego skoncentrowania na ekologii. Celem jest stałe poszerzanie katalogu możliwych rozwiązań w budowanych projektach.

Realizacja idei eko jest częścią DNA naszej firmy. Od lat wdrażamy narzędzia, dzięki którym przyszli mieszkańcy mogą żyć zdrowiej, oszczędniej i komfortowo. W naszym przypadku możemy więc mówić o kolejnych innowacjach. Zieleń na elewacjach, zielone dachy, systemy rozsączania wody opadowej, a w nowoprojektowanych inwestycjach m.in. możliwość montażu paneli fotowoltaicznych, czy rekuperacja, to tylko część katalogu  – mówi Karolina Bronszewska, Członek Zarządu, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development.

Stawiamy na zrównoważony rozwój, budowanie z myślą o przyszłych pokoleniach i w trosce o planetę, bo to jedyny wybór jaki mamy jako społeczeństwo międzynarodowe. Wierzymy, że dzięki współpracy z odpowiedzialnymi generalnymi wykonawcami, wspólnie poczynimy wielki krok w kierunku ekologii, szczególnie w zakresie ograniczenia śladu węglowego. To nasze zobowiązanie na kolejne lata. 

RONSON TO LUDZIE

Przedstawiciele firmy z dumą opowiadają o swoich pracownikach. Zespole, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Średni staż pracy w firmie wynosi ponad 5 lat, a 20% pracowników jest zatrudnionych dłużej niż 10 lat. Z myślą o nich w Spółce przewidziano działania, które mają usprawnić procesy, ale też zacieśnić więzi między ludźmi.

Doceniamy nasz zespół, słuchamy zgłaszanych nam sugestii i robimy wszystko, aby praca w RONSON była dla nich rozwijającym i satysfakcjonującym doświadczeniem – mówi Karolina Bronszewska

RONSON Development będzie świętować swoje urodziny przez cały wrzesień. Pod koniec tego miesiąca odbędzie się bankiet dla pracowników i kontrahentów.

Chcemy, aby wspólne świętowanie w wyjątkowej oprawie było wyrazem naszej wdzięczności za owocną, bardzo ważną dla nas współpracę – mówi Karolina Bronszewska. – Ale naszym marzeniem było też uczczenie tego pięknego Jubileuszu wspólnie z mieszkańcami jednego z naszych osiedli i bardzo się cieszymy, że ten plan uda się zrealizować

Deweloper zdecydował zorganizować piknik rodzinny dla mieszkańców największej i najchętniej wybieranej przez klientów inwestycji Miasto moje na warszawskiej Białołęce. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 11 września w godzinach 10:00-15:00 na terenie inwestycji przy Marywilskiej.

– Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla całych rodzin. Wśród nich warsztaty ekologiczne dla najmłodszych mieszkańców, zabawy z animatorami, malowanie buziek i tatuaże, dmuchana zjeżdżalnia i wiele, wiele innych – wylicza Karolina Bronszewska. – Oczywiście wszystkich serdecznie zapraszamy.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: