VI etap inwestycji Miasto Moje już w sprzedaży

PR Advisors

Data publikacji: 05.07.2021,

Data aktualizacji: 05.07.2021

Średnia ocen 4/5 na podstawie 3 głosów
RONSON Development uruchomił przedsprzedaż VI etapu inwestycji Miasto Moje
RONSON Development rozpoczął sprzedaż 87 lokali dostępnych w VI etapie inwestycji Miasto Moje. Jakie mieszkania mają do wyboru kupujący? Sprawdź na RynekPierwotny.pl

87 lokali trafiło do oferty przedsprzedażowej w ramach budynku 10., VI etapu inwestycji Miasto Moje – warszawskiego projektu RONSON Development, realizowanego na Białołęce. Jak zapewnia generalny wykonawca, HOCHTIEF Polska, mieszkania będą gotowe w 2023 roku. 

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • co wyróżnia inwestycję Miasto Moje
 • jakie udogodnienia dla rodzin powstaną na terenie osiedla
 • jakie mieszkania oferuje deweloper w tej inwestycji

Zdajemy sobie sprawę jak duży jest obecnie ruch na rynku nieruchomości, dlatego staramy się sukcesywnie uzupełniać ofertę. Mocną przewagą inwestycji Miasto moje jest cena za m2 – już od 8 800 zł – która w porównaniu do średniej warszawskiej, obecnie na poziomie 11 500 zł, stanowi dużą zachętę dla kupujących – mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development. 

W ramach VI etapu inwestycji powstaną dwa sześciokondygnacyjne budynki (10 i 11 – red.), z 220 mieszkaniami z balkonami lub ogródkami oraz 8 lokali usługowych na parterze. Na kondygnacji podziemnej zaplanowano halę garażową z blisko 200 miejscami postojowymi, komórki lokatorskie oraz schowki na rowery

W budynku 10, który obecnie trafił do przedsprzedaży, powstanie 87 mieszkań o powierzchni od 39 do 103 m2, z ogródkami do 96 m2, tarasami do 60 m2 i balkonami do 10 m2.

Po raz pierwszy w tej inwestycji, właśnie na VI etapie, powstaną także mieszkania dwupoziomowe, o powierzchni od 59 m2. Takich lokali będzie zaledwie kilka, jestem więc przekonana, że szczęśliwcy, którzy je kupią, będą cieszyć się ich funkcjonalnością – mówi Karolina Bronszewska, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development. – Takie mieszkania dają ogromne możliwości aranżacyjne, a w codziennym życiu pozwalają na komfortowe wydzielenie przestrzeni dziennej i nocnej

Miasto Moje to flagowy projekt w portfolio RONSONA, zaprojektowany na ponad 1500 mieszkań łącznie. Cechą charakterystyczną inwestycji jest Pasaż Wisła, który został podzielony na strefy aktywności, z placami zabaw dla dzieci, siłownią plenerową, oraz strefy relaksu, w otoczeniu zieleni – tak ważnej dla dewelopera w budowanych przestrzeniach. Na V etapie inwestycji, realizowanym przez generalnego wykonawcę Denya Cebus, powstanie także boisko do gry w piłkę nożną.

RONSON nazywa inwestycję Miasto Moje samowystarczalną, bo w obrębie osiedla powstaje pełna baza handlowo-usługowa, a bliskość SKM gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta. Na terenie osiedla, z myślą o najmłodszych mieszkańcach, powstało także przedszkole i żłobek, a przestrzeń wewnątrz pasażu została wyłączona z ruchu kołowego.

To nie jedyny ukłon w kierunku rodzin z dziećmi, które stanowią ważną grupę naszych klientów. Z projektem Miasto moje dołączyliśmy do programu Karta Dużej Rodziny, dzięki czemu możliwe jest m.in. bezpłatne podpisanie aktu notarialnego na umowę deweloperską – mówi Karolina Bronszewska.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: