Wiadomości mieszkaniowe

Grupa CTE

Regionalne

31 maja 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 11 głosów

„Rodzinne Żerniki” – osiedle nowych domów w zachodniej części Wrocławia

Artykuł sponsorowany

Szukasz domu we Wrocławiu? „Rodzinne Żerniki” to idealne miejsce dla Ciebie!

„Rodzinne Żerniki” – osiedle nowych domów w zachodniej części Wrocławia

W zachodniej części Wrocławia powstaje wyjątkowe miejsce - „Rodzinne Żerniki”. Inwestycja obejmuje dwa zespoły zabudowy. Na każdy z nich składa się 20 trzykondygnacyjnych lokali w zabudowie bliźniaczej o powierzchniach od 123 do 132 m2 oraz alejka wewnętrzna z bramą wjazdową. To stwarza ogromne możliwości aranżacyjne wnętrz. Do każdego domu przynależy prywatny ogród o powierzchni do 190 m2. Budynki wyróżniają się nowoczesną architekturą wzorowaną na skandynawskim stylu.

Kameralny charakter

Osiedle domów „Rodzinne Żerniki” powstaje w obrębie ulic Rezedowej i Basi Wołodyjowskiej. Okolica ta dynamicznie się rozwija. Jest to część Wrocławia, w której znajdziemy głównie zabudowę jednorodzinną oraz wielorodzinną o kameralnym charakterze.

To co z pewnością wyróżnia tę inwestycję to prywatność. Osiedle będzie zamknięte, a wjazd na wewnętrzne ślepo zakończonej uliczki ograniczony. Oznacza to, że będzie je cechował mały ruch i zwiększone bezpieczeństwo mieszkańców.

Dla kogo?

Pragniemy naszym klientom przedstawić atrakcyjne domy, które wyróżnia bliźniacza zabudowa i duże ogrody. To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi oraz par, które dopiero planują jej założenie. Atrakcyjność naszej oferty wynika również z dostępności, ponieważ ceny za mkw. zaczynają się od 4 900 złotych. W dodatku na osiedlu nie występują opłaty o charakterze czynszowym, przez co oferowane domy mogą być alternatywą dla mieszkań 3- i 4- pokojowych w budynkach wielorodzinnych - mówi Andrzej Swoboda, Wiceprezes Zarządu CTE Investments.

Niedaleko osiedla znajduje się szkoła podstawowa. Na sąsiedniej działce planowane jest powstanie publicznego przedszkola.

W skandynawskim stylu

Architektura domów jest minimalistyczna, inspirowana skandynawskim budownictwem. Projekty zakładają białe elewacje z ciemno szarymi elementami, i dachem w tym kolorze. Budynki powstają w tradycyjnej technologii murowanej. Stosowane materiały budowlane są najwyższej jakości, pochodzą od uznanych i sprawdzonych producentów. 

Infrastruktura drogowa i handlowa

Blisko „Rodzinnych Żernik” znajdują się przystanki autobusowe obsługiwane przez linie 109, 129, 148, 249, 609, co zapewnia dogodny dojazd, a w niewielkiej odległości stacja kolejowa Wrocław-Żerniki.

Zakupy można zrobić natomiast w licznych sklepach spożywczych, a niedaleko osiedla znajduje się Wrocław Fashion Outlet (znany dawniej jako Factory Outlet).

Tereny zielone

Wokół osiedla kwitnie mnóstwo zieleni w pobliskich parkach. Fani aktywnego wypoczynku na pewno znajdą coś dla siebie. Będą mogli skorzystać z licznych ścieżek biegowych czy skateparku. Rodziny z kolei będą miały doskonałe miejsce do spacerowania.

Planowane zakończenie

Obecnie rozpoczęto prace ziemne. Planowane zakończenie inwestycji przewidywane jest na grudzień 2020. To dobry moment, żeby zarezerwować wybrany dom i „skroić go na miarę”, tzn. wprowadzić indywidualne zmiany aranżacyjne. CTE Investments oferuje możliwość wykończenia pod klucz we współpracy z firmą TM Building. W ramach standardu klienci otrzymują kompletną instalację grzewczą z piecem gazowym i grzejnikami.

Duże zainteresowanie

Inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jeszcze zanim rozpoczęto prace związane z jej realizacją zarezerwowanych było 30% lokali z dostępnej oferty. Dzięki temu wrocławski deweloper zdecydował się zrealizować dwa etapy jednocześnie.

Spółka CTE

Spółka CTE specjalizuje się w realizacji osiedli domów jednorodzinnych. To już trzecia inwestycja tego typu.

 

Więcej informacji na http://cte-i.pl/pl/page/flats/139/rodzinne-zerniki

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy