Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

16 marca 2020

Oddaj swój głos!

Ostatnie domy na osiedlu Rodzinne Podolany

To ostatnia szansa, żeby zamieszkać przy ul. Heleny Rzepeckiej. Do przedsprzedaży trafił właśnie ostatni etap inwestycji Rodzinne Podolany. Sprawdź!

Ostatnie domy na osiedlu Rodzinne Podolany

Podolany od pewnego czasu wzbogacają się o kolejną interesującą, nowoczesną propozycję inwestycyjną od firmy SKY Investments. Rodzinne Podolany jest inwestycją skierowaną głównie do rodzin, ale nie tylko.

Ostatni etap osiedla Rodzinne Podolany przy ulicy Heleny Rzepeckiej już w sprzedaży. Do dyspozycji zainteresowanych są domy 4-pokojowe o powierzchni 100 mkw. oraz mieszkania 2-poziomowe 76 - 79 mkw. Układ w domach jak i mieszkaniach jest podobny – salon z otwartą kuchnią na parterze oraz trzy pokoje na piętrze.  Jednocześnie trwa budowa dwóch ostatnich części osiedla kończących inwestycję, planowany termin finalizacji prac budowlanych przypada na czerwiec 2021 roku. Powstanie tutaj łącznie 71 lokali w zabudowie szeregowej. Deweloper zadba również o bezpośrednie otoczenie obiektów oraz zagospodarowanie terenów, by wspólnie stanowiły spójną całość. Na koniec inwestor wykona jeszcze nową infrastrukturę drogową na ulicy Heleny Rzepeckiej. Aktualnie w sprzedaży na całym osiedlu pozostały 34 domy i mieszkania.

Zależy nam, aby wykończenie każdego lokalu odpowiadało potrzebom jego mieszkańców – mówi Agnieszka Jałoszyńska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu firmy SKY Investments.

W ofercie możemy doszukać się wielu pakietów wykończenia dodatkowego takich jak rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe czy możliwość aranżacji poddasza nieużytkowego na własne potrzeby. Trwają także ostatnie dni promocji zimowej:

Osoby, które podpiszą umowę deweloperską na dom z ogrodem w szeregu E lub G otrzymają w prezencie „pakiet strych” o wartości 5000 zł/brutto. W  tej cenie zawarte są następujące udogodnienia: otwór w stropie nad klatką, punkt oświetleniowy i gniazdo elektryczne, a także 1 okno dachowe zamiast włazu dachowego oraz schody strychowe  – dodaje przedstawicielka.

Wybór przez inwestora spokojnej, urokliwej okolicy na poznańskich Podolanach zdecydowanie wpływa na potencjalnych kupców. Mieszkaniec Rodzinnych Podolan może najważniejsze sprawy załatwić w najbliższej okolicy. Zakupy, kluby fitness, a co najważniejsze placówki edukacyjne dla dzieci i młodzieży w różnym wieku znajdują się w pobliżu osiedla. Deweloper zwrócił również uwagę na atrakcyjność turystyczną lokalizacji, kilka minut drogi od kompleksu mieszkaniowego są Jeziora: Strzeszyńskie oraz Rusałka, gdzie rodziny mogą odpocząć w wolnych chwilach.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy