Reduta Nowe Podolany – dlaczego warto tu zamieszkać?

Mission Public Relations
Mission Public Relations

Data publikacji: 24.05.2019,

Data aktualizacji: 20.03.2020

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosu
Reduta Nowe Podolany – dlaczego warto tu zamieszkać?
Reduta Nowe Podolany to wyjątkowy punkt na mapie poznańskich nieruchomości. EBF Development realizujący inwestycję przy ulicy Jasielskiej stawia nie tylko na wysoką jakość i estetykę osiedla ale przede wszystkim na jego funkcjonalność.

Na szczególną uwagę zasługuje wyposażenie budynków, które oferuje nie tylko nowoczesne, cichobieżne windy czy komórki lokatorskie, ale również podziemne hale garażowe, które znacząco podnoszą komfort zmotoryzowanych mieszkańców. Deweloper zadbał także o najmniejszych lokatorów, projektując dwa place zabaw na terenie osiedla, a komfortowe odległości pomiędzy blokami, dają poczucie kameralności i prywatności.

Jednocześnie, udogodnienia typu: sklepy, placówki oświatowe czy ośrodki zdrowia, z których korzystamy niemal codziennie znajdują się w najbliższej okolicy. Natomiast dzięki dobrze rozwiniętym ścieżką rowerowym, mieszkańcy osiedla Reduta Nowe Podolany już w 11 minut mogą dobrzeć nad Jezioro Rusałka, które swoją infrastrukturą, skutecznie zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu. 

Bogata oferta mieszkań

Dla osób niecierpliwych, którzy jak najszybciej chcą zamieszkać na swoim, deweloper oferuje lokale od 48 do 83 mkw. w budynku numer 7 – Warto jednak nadmienić, że mieszkań pozostało niewiele – mówi Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development. Aktualnie w budowie znajduje się budynek numer 8, w którym zaaranżowano mieszkania o powierzchni od 46 do 85 mkw. - Czyli takie, które w pełni pokrywają się z najchętniej wybieranymi przez współczesnych klientów metrażami – dodaje Agata Nowaczyk. Posiadają one układ 2-, 3-, 4- lub 5-pokojowy. Do lokali parterowych przynależą tarasy, a te na wyższych kondygnacjach posiadają balkony – które umożliwiają sprawną aranżację dodatkowej przestrzeni wypoczynkowej. Cena za metr kwadratowy rozpoczyna się już od 5 550 zł brutto.

Nowe mieszkania już w przyszłym roku

- Zakończenie prac przy budynku nr 8, planujemy na czerwiec 2020 roku. Obecnie w klatce 8A w wykonujemy strop 3 piętra, natomiast w klatce 8B nasi budowlańcy murują ściany 2 piętra – dodaje Agata Nowaczyk.             

 

  

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: