Real Estate Confrence 2018 objęte patronatem RynkuPierwotnego

SKN Inwestycji i Nieruchomości

Data publikacji: 10.12.2018, Data aktualizacji: 12.12.2018

Średnia ocen 4/5 na podstawie 1 głosu

Real Estate Confrence 2018 objęte patronatem RynkuPierwotnego
X edycja Real Estate Conference organizowana przez koło naukowe SGH odbędzie się 12-13 grudnia 2018 w Warszawie. RynekPierwotny.pl objął to wydarzenie patronatem.

Projekt jest organizowany przez członków SKN Inwestycji i Nieruchomości działającego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wydarzenie swoją rangą urosło do jednego z najbardziej znanych studenckich projektów związanych z rynkiem nieruchomości, przyciągającego uczestników z całej Polski i odbędzie się na terenie SGH w budynku G przy al. Niepodległości 162 oraz w siedzibach partnerów projektu.

Tematem nad którym skupią się nasi eksperci będzie proptech, czyli nowe technologie w nieruchomościach, wpływ e-commerce na przyszłość nieruchomości handlowych i magazynowych oraz jaki los czeka powierzchnie biurowe.

Do uczestnictwa w Real Estate Conference zapraszamy każdą osobę zainteresowaną szeroko pojętą tematyka nieruchomości – bez względu na wiedzę i umiejętności. Od nowicjuszy po specjalistów. Każda prelekcja oraz warsztat będzie dużą dawką merytorycznej wiedzy na temat rynku nieruchomości, która również może się przydać przy wyborze przyszłej ścieżki kariery w nieruchomościach.

Partnerami są jedni z największych graczy na rynku CBRE, JLL, Colliers, Globalworth, Unibail-Rodamco-Westfield, Cushman&Wakefield i Atrium.

Rejestracja online na wydarzenie ruszyła 2 grudnia, formularz dostępny na stronie https://rec2018.evenea.pl, a po więcej informacji zapraszamy na fanpage https://www.facebook.com/skniin  

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: