Real Estate Case Day 2020

SKN Inwestycji i Nieruchomości

Data publikacji: 30.04.2020, Data aktualizacji: 30.04.2020

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosu

Real Estate Case Day 2020
6 maja ruszy XII edycja Real Estate Case Day. Wydarzenie z powodu pandemii koronawirusa odbędzie się w formie zdalnej. Czytaj więcej!

Niedawno informowaliśmy naszych czytelników o XII edycji Real Estate Case Day, jednego z flagowych projektów Studenckiego Koła Naukowego Inwestycji i Nieruchomości działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Niestety, z powodu pandemii COVID-19 wydarzenie nie mogło się odbyć w formie stacjonarnej, więc organizatorzy zdecydowali się na jego przeprowadzenie w formie zdalnej w dniu 6 maja.

W ramach wydarzenia przeprowadzone zostaną internetowe warsztaty dotyczące szerokiego spektrum tematów - finansowania, inwestowania, obrotu i zarządzania nieruchomościami. Warsztaty będą organizowane przez praktyków z największych firm działających na polskim rynku. Dzięki uczestnictwu w projekcie można będzie zdobyć dużą dawkę wiedzy, doświadczenia i kontaktów w środowisku Real Estate.

Uwaga! Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie wydarzenia na Facebook’u. Projekt RECD skierowany jest w szczególności do studentów i młodych osób wiążących swoją ścieżkę kariery z rynkiem nieruchomości, jednak zachęcamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych!

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: