Real Estate Case Day 2019 z patronatem RynkuPierwotnego

SKN Inwestycji i Nieruchomości

Data publikacji: 13.03.2019,

Data aktualizacji: 13.03.2019

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosu
Real Estate Case Day 2019 z patronatem RynkuPierwotnego
W dniach 19–21 marca zapraszamy na XI edycję Real Estate Case Day – flagowego projektu Studenckiego Koła Inwestycji i Nieruchomości, działającego przy SGH w Warszawie.

Wraz z nastaniem wiosny, dla wszystkich sympatyków rynku nieruchomości czeka w Warszawie niepowtarzalna atrakcja. 19 marca rozpocznie się XI edycja Real Estate Case Day, jednego z flagowych projektów Studenckiego Koła Inwestycji i Nieruchomości, działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wydarzenie będzie się składać z 7 warsztatów, prowadzonych zarówno w j. polskim, jak i angielskim i przygotowanych przez czołowych polskich przedstawicieli branży real estate – wśród tegorocznych partnerów warto wymienić takie podmioty, jak m.in. JLL, Savills, CBRE, Globalworth, Colliers, Unibail-Rodamco-Westfield czy Cushman & Wakefield.

Zapisy na warsztaty, prowadzone w technice case study są ogólnodostępne. Prelekcje, odbywające się od 19 do 21 marca w warszawskich siedzibach parterów SKN-u, będą skoncentrowane na najlepszych praktykach w zakresie finansowania i zarządzania nieruchomościami komercyjnymi – hotelami, centrami handlowymi, powierzchniami magazynowymi, ale również tematyką potrzeb najemcy czy modelowania finansowego.

SKN Inwestycji i Nieruchomości jest jedyną w Warszawie organizacją studencką, której działalność skoncentrowana jest stricte na tematyce nieruchomościowej, co zaowocowało bogatym doświadczeniem w organizacji wydarzeń branżowych, jak również imponującą historią współpracy z najbardziej rozpoznawalnymi firmami polskiego rynku nieruchomości. Doświadczenie oraz praca partnerów oraz członków Koła sprawia, iż kolejne edycje Real Estate Case Day, a także innych eventów, okazują się sukcesem, przyciągając szerokie grono studentów i nie tylko.

RECD 2019 będzie, kolejną już, unikalną okazją do zdobycia wiedzy, doświadczenia i kontaktów w środowisku sympatyków branży nieruchomości, jak również poznać najnowsze trendy i rozwiązania obserwowane na rynku. SKN Inwestycji i Nieruchomości gorąco zachęca do uczestnictwa w Real Estate Case Day 2019.

Portal RynekPierwotny.pl objął to wydarzenie patronatem 3 rok z rzędu.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: