Przedsprzedaż w Domino Park Nexx Developer!

ROImedia

Data publikacji: 11.04.2019,

Data aktualizacji: 21.04.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 30 głosów
Przedsprzedaż w Domino Park Nexx Developer!
Nexx Deweloper uruchomił ofertę specjalną dla nowej inwestycji Domino Park, położonej kwadrans od centrum Katowic, przy granicy z Chorzowem. Sprawdź!

Nowa inwestycja powstanie między ulicami Domina i Budryka w siemianowickiej dzielnicy Michałkowice, która bezpośrednio graniczy z Chorzowem. Położenie i dobra komunikacja z Aglomeracją to jedna z wielu zalet tego projektu – dotarcie do centrum Katowic zajmie jedynie kwadrans.

Domino Park powstaje w otoczeniu zieleni z dobrym dostępem do terenów rekreacyjnych zarówno należących do miasta, jak i tych, które oferuje deweloper. Na osiedlu powstanie m.in. stylowe patio, plenerowa siłownia, wiata rowerowa, czy bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych lokatorów. Towarzyszyć im będzie doskonale zaplanowana przestrzeń wokół budynków i mała architektura. Bliski kontakt z naturą i możliwość odpoczynku gwarantują balkony, tarasy, własne ogrody na parterze oraz lokale z panoramicznym widokiem na okolicę.
Niezwykle istotnym aspektem, który towarzyszy tworzeniu projektu Domino Park, jest komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców. Kameralna zabudowa, winda oraz parkingi podziemne i miejsca postojowe naziemne to udogodnienia, które mają realny wpływ na wygodną i komfortową codzienność. Dla rodzin przygotowane zostaną wózkownie oraz komórki lokatorskie, dzięki którym przestrzeń w mieszkaniach może być wykorzystana w 100% wygodnie. Dzięki zamknięciu osiedla, ochronie oraz pełnemu monitoringowi znikną obawy o bezpieczeństwo, czy pojawienie się niepożądanych odwiedzających.

Domino Park to inwestycja szyta na miarę dzisiejszych potrzeb – nowoczesne i wygodne, a jednocześnie kameralne i rodzinne. Nexx Developer na podstawie swojego długoletniego doświadczenia przygotowuje mieszkania już od 35 m2, jednak największą część stanowią lokale między 40 a 60 m2. Na naprawdę duże potrzeby w Domino Park przewidziano dwa apartamenty o powierzchni aż 90 m2.

Wraz z premierą inwestycji na ryneku, deweloper rozpoczął przedsprzedaż, w której oferuje mieszkania w specjalnej ofercie. Warto skontaktować się z biurem sprzedaży, ponieważ liczba mieszkań jest ograniczona! Poszukujących większych lokali powinna zainteresować promocja „500 -”, w której każdy metr kwadratowy najmniejszego pokoju jest tańszy aż o 500 zł!

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: