Myślisz o nowym mieszkaniu? Deweloper oferuje pulę lokali w cenach z ubiegłego roku!

Murapol S.A.

Data publikacji: 20.01.2022,

Data aktualizacji: 29.03.2022

1 minuta czytania
Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów
Promocja cenowa od Grupy Murapol
Czy można kupić mieszanie za cenę z ubiegłego roku? Grupa Murapol stwarza taką możliwość! Sprawdź!

Śledząc rosnące ceny oraz aktualną sytuację na rynku nieruchomości wiele osób żałuje, że nie zdecydowało się wcześniej na zakup własnego mieszkania. Eksperci również nie widzą przesłanek, mogących wpłynąć na spadek kosztu metra kwadratowego na rynku pierwotnym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jeden z największych polskich deweloperów oferuje kupującym promocyjną pulę mieszkań w cenach z 2021 roku.  

Grupa Murapol w styczniowej promocji stawia przed klientami pulę mieszkań z pakietami bonusów. Wybierając lokal z oferty można zyskać m.in. smart home w wersji premium. Technologia pozwala korzystać z funkcjonalności inteligentnego mieszkania. Jej użytkownicy mogą zdalnie, za pomocą telefonu czy tabletu sterować urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody czy ogrzewaniem w mieszkaniu, z dowolnego miejsca na świecie.

Murapol Parki Krakowa - inwestycja
Murapol Parki Krakowa, mat. dewelopera

To rozwiązanie gwarantuje nie tylko komfort i wygodę. To również realne oszczędności. Dzięki smart home mieszkańcy mogą obniżyć zużycie energii nawet do 28 proc. w skali roku. Dostępna funkcjonalność premium dodatkowo pozwala na generowanie indywidualnych raportów. W oferowanym pakiecie bonusów znajdują się także: rabat w cenie mieszkania, ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie, a do wybranych lokali także prawo do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego w cenie mieszkania. 

- Wybierając mieszkanie z naszej styczniowej oferty zaoszczędzić można nawet 87 tys. zł. Promocja dostępna jest we wszystkich inwestycjach z naszej oferty, a więc w 21 projektach zlokalizowanych w 14 polskich miastach w: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol. – Mam nadzieję, że oferując mieszkania w cenach z 2021 roku, pomożemy podjąć decyzję zakupową niezdecydowanym klientom, którzy kupują dla siebie, a także tym, którzy chcą właściwie zainwestować środki w cenach z ubiegłego roku – dodaje Łukasz Tekieli. 

Pula 390 mieszkań w cenach z 2021 r. 

W promocyjnej puli oferowanej przez Grupę Murapol znajduje się 390 mieszkań w cenach z 2021 roku. Aby skorzystać z oferty należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej dewelopera i zamówić listę lokali objętych promocją w wybranej miejscowości.   

 

Zdjęcie główne: Murapol Parki Krakowa, mat. dewelopera 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: