Prestiżowe apartamenty nad Odrą gotowe

PR Expert
18.12.2020
Prestiżowe apartamenty nad Odrą gotowe
Luksusowy budynek nad rzeką, 140 metrów kwadratowych na dwóch poziomach, tarasy wyłożone deską z egzotycznego drewna i z widokiem na panoramę centrum miasta. Te atrybuty są bezcenne zarówno dla obcokrajowców, jak i Polaków. Czytaj dalej!

Salon, kilka sypialni i łazienek, garderoba i aż trzy tarasy, w tym jeden zielony. To wszystko na dwóch poziomach, w luksusowym budynku stojącym nad rzeką w centrum miasta. Ile kosztują takie apartamenty i kto je kupuje?

AC0503 – to symbol prestiżu wśród mieszkań dewelopera Bouygues Immobilier Polska. Pod tym kodem kryje się jeden z ich najbardziej luksusowych apartamentów. Znajduje się on w budynku Centreville przy ul. Drobnera. Co jest wyznacznikiem jego prestiżu?

Trzy tarasy

Po pierwsze wielkość i rozkład. Na niemalże 140 mkw. znajduje się 5 pokoi (w tym dzienny z aneksem kuchennym), dwie łazienki i garderoba. Apartament jest dwupoziomowy i mieści się na dwóch najwyższych piętrach: piątym i szóstym. Takie położenie sprawia, że z tarasów rozciągają się panoramiczne widoki na kilka stron Wrocławia. Są tu aż trzy tarasy. Dwa na wyższym poziomie to łącznie ponad 30 mkw. powierzchni. Jeden z tych tarasów jest zielony.

Tarasy ze wspaniałymi widokami są na pewno jedną z największych zalet tego mieszkania. Wiele osób marzy o takich udogodnieniach. Mieszkania z tarasami w tym roku bardzo zyskały na popularności – zauważa Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Bouygues Immobilier Polska, która wybudowała Centreville. – Dużym atutem apartamentów jest również ich ponadprzeciętna, prawie trzymetrowa wysokość – dodaje.

Taka wysokość i rozkład dają naprawdę duże możliwości aranżacji. Warto skorzystać z jednego z trzech programów wykończenia pod klucz, w tym pakietu Elegante, który został przygotowany z myślą o wymagających zwolennikach wyszukanego stylu. Można także urządzić mieszkanie samodzielnie, a przy tym wzorować się na wystroju apartamentu pokazowego, który jest już gotowy w Centreville.

Centreville Bouygues Immobilier Polska

Made in Asia

Po drugie wysokiej klasy materiały i nowoczesne dodatki. Tarasy zostały wyłożone deską z egzotycznego drewna Bangkirai, pozyskanego z drzew rodzaju Shorea. Te drzewa występują w południowo-wschodniej Azji, rosną w lasach deszczowych Tajlandii, Laosu, Wietnamu, Kambodży, Indii, Pakistanu oraz Indonezji i Malezji. Drewno Bangkirai jest bardzo twarde, a wykonana z niego deska charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, uszkodzenia i zarysowania. Natomiast nowoczesne dodatki w apartamencie to czujnik wiatru, dzięki któremu rolety przesuwają się automatycznie, i wideodomofon, który można obsługiwać przy pomocy smartfona.

W sercu miasta

Po trzecie lokalizacja. Centreville znajduje się tuż nad Odrą, która w tym mieście jest naturalną granicą pomiędzy Starym Miastem z Rynkiem a klimatycznym Nadodrzem – dzielnicą pełną kamienic, pracowni rzemieślniczych, restauracji, kawiarni i miejsc kultury. Na wschód od Centreville leży Ostrów Tumski – najstarsza część Wrocławia.

Nie bez znaczenia jest sam budynek, którego fasada została wykonana z połyskującej cegły klinkierowej częściowo sprowadzonej specjalnie z Łotwy. Eleganckie elementy są widoczne także wewnątrz – w klatkach i holach wejściowych, gdzie umieszczono gres na podłogach, panele przypominające drewniane, mapy starego Wrocławia oraz designerskie logo w kształcie serca jako nawiązanie do lokalizacji w centrum miasta.

Centreville to nasz flagowy projekt we Wrocławiu, z którego jesteśmy bardzo dumni. Wszystko zostało tu wykonane z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal – przyznaje Cezary Grabowski. Cena tego apartamentu to 1 535 300 zł.

Centreville Wrocław

Gość z Kanady

W Centreville znajduje się kilka podobnych apartamentów. Zostały już ostatnie sztuki. Kto kupił te sprzedane?

– Największy kupił klient z Kanady, który od czasu do czasu odwiedza Wrocław. Inne mieszkanie z dużymi tarasami trafiło w ręce małżeństwa z Polski, które ostatecznie przekonał widok na rzekę i stojący za nią gmach uniwersytetu. Z naszych obserwacji polskiego rynku wynika, że z reguły prestiżowe apartamenty kupują osoby, dla których nie są one pierwszym mieszkaniem w życiu – informuje Jarosław Majka, manager ds. sprzedaży w Bouygues Immobilier Polska.

W Centreville są także mniejsze mieszkania, od 4 pokoi aż do apartamentów typu studio. Najmniejsze z nich szybko zostały zarezerwowane przez inwestorów, zachęconych głównie lokalizacją. Łącznie w budynku znajduje się 69 mieszkań. Są także lokale usługowe na parterze oraz podziemna hala garażowa.

Bouygues Immobilier to firma deweloperska o zasięgu międzynarodowym, z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie. W Polsce działa od 2001 roku i od tego czasu zrealizowała 50 inwestycji w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu – łącznie na ponad 6900 mieszkań.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

    Artykuły powiązane:

    Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

    Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

    Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: