Wiadomości mieszkaniowe

Murapol S.A.

Regionalne - Nieruchomości - Poznań

18 listopada 2020

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 1 głosów

Premia do 5 tys. zł i iRobot Roomba w prezencie za polecenie oferty Grupy Murapol

Poleć oferty Grupy Murapol i zyskaj premię do 5 tys. zł i iRobot Roomba! Sprawdź na RynekPierwotny.pl!

Premia za polecenie oferty Grupy Murapol

Dołącz do grona ponad pół tysiąca osób, które poleciły ofertę Grupy Murapol znajomym i odbierz premię oraz prezent – odkurzacz iRobot Roomba. To najnowsza oferta Grupy skierowana do klientów, ale i innych osób rekomendujących zakup mieszkania od ogólnopolskiego dewelopera.

Do tej pory ponad pół tysiąca osób poleciło mieszkania z oferty Grupy Murapol, dołączając do Programu 5000. Zakłada on wypłatę premii o wartości nawet 5 tys. zł każdemu, kto sam zdecydował się na kupno mieszkania od ogólnopolskiego dewelopera, a jego rekomendacja do zakupu przekonała również innych.

Teraz Program 5000 zostaje wzbogacony o dodatkową zachętę do polecenia oferty Murapolu bliskim. Poza tytułową premią, można otrzymać prezent – urządzenie sprzątające iRobot Roomba. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej dewelopera i dostarczyć go do biura sprzedaży – osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Urządzenie otrzymają ci polecający, których znajomi podpiszą umowę deweloperską lub przedwstępną do 31 grudnia 2020 roku i wpłacą minimum 10 proc. wartości ich nowego mieszkania.

iRobot Roomba jest samojezdnym, inteligentnym robotem sprzątającym, który trafił już do ponad 25 mln domów na całym świecie. Sprzątanie z jego  pomocą jest szybsze i bardziej wydajne. Dzięki efektywnym filtrom urządzenie przechwytuje do 99 proc. najmniejszych nawet cząstek pyłu i kurzu, a innowacyjne szczotki pozwalają mu czyścić zarówno dywany, jak i bardziej śliskie powierzchnie. Dzięki czujnikom akustycznym i optycznym, znajduje i koncentruje się na najbardziej zabrudzonych powierzchniach w mieszkaniu.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy