Wiadomości mieszkaniowe

Powstaje nowa inwestycja deweloperska przy ulicy Sielskiej w Poznaniu

Niedaleko ulicy Głogowskiej w Poznaniu, między Górczynem a Grunwaldem, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Przy ulicy Sielskiej 14 zostanie przygotowany kameralny budynek wielorodzinny z 22 mieszkaniami. Trwa już budowa.

Oddaj swój głos!

Powstaje nowa inwestycja deweloperska przy ulicy Sielskiej w Poznaniu

Nazwa inwestycji, Sielska14, komunikuje adres blisko ulicy Głogowskiej w Poznaniu. Kameralny budynek wielorodzinny będzie liczył pięć kondygnacji i 22 mieszkania
o powierzchni od 34 do 102 m kw. Do dyspozycji klientów będą głównie mieszkania dwu- i trzypokojowe. Ponadto deweloper przygotował w swojej ofercie trzy lokale o powierzchni 102 m kw., które świetnie sprawdzą się w przypadku wynajmu. Można je podzielić na trzy osobne mieszkania z balkonem, kuchnią i łazienką. Na parterze znajdzie się miejsce na dwa lokale handlowo-usługowe. Prace w ramach inwestycji już trwają. Budowlańcy uporządkowali cały teren pod budowę, wykonano ściany szczelinowe garażu podziemnego, a następnie rozpoczęła się budowa hali. W najbliższym czasie będą stawiane ściany pierwszego piętra. Według harmonogramu, koniec inwestycji przewiduje się na I kwartał 2020.

Inwestorem Sielska14 jest Quadro Development, firma bazująca na swoim doświadczeniu wyniesionym z branży deweloperskiej. Zespół specjalistów tworzących Quadro Development, wcześniej współuczestniczył w budowie Osiedla Atrium Grunwald. – W ramach tamtej inwestycji przygotowaliśmy zespół pięciu nowoczesnych budynków wielorodzinnych przy ulicy Bosej w Poznaniu. Inwestycja, w której powstało 107 mieszkań, zakończyła się sukcesem. Otrzymywaliśmy od klientów zapytania o kolejne mieszkania w podobnych lokalizacjach, wiec odpowiadamy na to zapotrzebowanie – mówi Marek Smogór, prezes Quadro Development. Jak podkreśla przedstawiciel dewelopera, niedługo ruszą także prace przy drugiej inwestycji, o nazwie Bosa7. To pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z 27 mieszkaniami (powierzchnie 34 – 133 m kw.) oraz dwoma lokalami handlowo-usługowymi. Planowany termin zakończenia prac to I kwartał 2020.

Dużym atutem osiedli: Sielska14 i Bosa7 jest lokalizacja. Zarówno ulica Sielska, jak i Bosa, są prostopadłe do ulicy Głogowskiej – znajdują się po jej dwóch stronach, a w bezpośrednim pobliżu jest przystanek tramwajowy. Dzięki komunikacji miejskiej można w 10 minut dotrzeć z obu osiedli do Mostu Dworcowego, a także do centrum. Natomiast jadąc ulicą Głogowską w drugą stronę, znajdziemy się w okolicy Stawu Świerczewo. Ponadto osiedla będą znajdować się niedaleko parków: Jasińskiego, Górczyńskiego oraz Kasprowicza. W sąsiedztwie inwestycji są: placówki edukacyjne, apteka, sklepy. Co warte podkreślenia, Quadro Development planuje wprowadzenie na rynek kolejnych projektów.

 

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Pola oznaczone gwiazdką* są obowiązkowe.

Artykuły powiązane

Poznań: więcej mieszkań i wyższy standard inwestycji

Poznań: więcej mieszkań i wyższy standard inwestycji

Dom za miastem czy mieszkanie w centrum? Szeroki wybór w Poznaniu

Dom za miastem czy mieszkanie w centrum? Szeroki wybór w Poznaniu

Osiedle Nowy Marcelin – trzeci etap już w sprzedaży

Osiedle Nowy Marcelin – trzeci etap już w sprzedaży