Pierwszy polski deweloper z nagrodą PACC Award

Terra Casa TC Forum Capital Group
Terra Casa TC Forum Capital Group

Data publikacji: 17.12.2019, Data aktualizacji: 19.03.2020

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosu

Pierwszy polski deweloper z nagrodą PACC Award
Firma deweloperska Terra Casa S.A. otrzymała Polish American Chamber of Commerce Corporate Valor Award 2019. Sprawdź!

Prestiżową nagrodę Terra Casa S.A. otrzymała na jubileuszowej gali zorganizowanej w Hotelu Ambassador w Chicago z okazji 25-lecia istnienia Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC). Wyróżnienie przyznawane jest firmom, które odniosły sukces dostarczając na rynek produkty i usługi najwyższej jakości i tym samym stały się doskonałą wizytówką biznesu na rynku amerykańskim i polskim.

PACC Corporate Valor Award to niezwykle prestiżowa nagroda, przyznawana najlepszym firmom. Inwestycje Terra Casa, takie jak Art Deco Wola w Warszawie, czy obecnie Piastowska Residence w Krakowie, znane z dbałości o estetykę i najwyższą jakość wykonania, a także dopasowanie do zmieniających się potrzeb mieszkańców nowoczesnych miast, są doceniane nie tylko lokalnie, ale także stanowią świetną wizytówkę rozwoju Polski na świecie. Natomiast sama firma, posiadająca członkowstwo PACC, od wielu lat przyczynia się do promocji współpracy biznesowej pomiędzy Polską i Stanami Zjednoczonymi, co zasługuje na dodatkowe specjalne wyróżnienie. – komentuje Bogdan Pukszta, Executive Director, PACC.

– Rynek amerykański od lat jest dla nas źródłem inspiracji i know-how. Obecnie realizujemy linię projektów nawiązujących do najlepszych wzorców architektury amerykańskiej, a także swobody i stylu życia. Nasze inwestycje spotykają się z bardzo dobrą opinią na rynku i otrzymały szereg nagród branżowych i konsumenckich w Polsce. Jesteśmy bardzo dumni, że nasza praca jest doceniana także poza granicami naszego kraju tu w Chicago. To ogromny zaszczyt być pierwszym polskim deweloperem nagrodzonym PACC Corporate Valor Award. – podkreśla Artur Tłustochowski, CEO, Terra Casa S.A.

 
Terra Casa TC Forum Capital Group
Terra Casa TC Forum Capital Group

Terra Casa S.A. jest inwestorem i deweloperem działającym od 19 lat na rynku nieruchomości. Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TC Forum i implementuje w swoich strukturach międzynarodowe wzorce i doświadczenia. Dzięki współpracy z bankami, funduszami i instytucjami finansującymi o globalnym zasięgu, efektywnie pozyskuje finansowanie realizowanych projektów.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: