Pierwsze odbiory na Osiedlu Ziołowym

Mission Public Relations
Mission Public Relations

Data publikacji: 27.09.2019, Data aktualizacji: 19.03.2020

Pierwsze odbiory na Osiedlu Ziołowym
Na realizowanym przez firmę Kos-Dom pierwszym etapie Osiedla Ziołowego w Tulcach trwają odbiory. W sprzedaży dostępnych jest jeszcze kilka domów. Sprawdź!

Ulica Cyniowa w Tulcach wzbogaciła się o 23 domy w zabudowie szeregowej. Mieszkańcy wprowadzają się do dwupoziomowych domów o metrażu 112,34 lub 114 mkw z przestronnym ogródkiem oraz miejscem postojowym lub garażem. 

Realizacja projektu przy ulicy Cyniowej rozpoczęła się w 2018 roku. Obecnie prace związane z zakończeniem budowy są na etapie końcowym, ale już teraz pierwsi właściciele odbierają klucze do własnych czterech kątów. – Proces odbioru domów cały czas trwa. Niektórzy z naszych klientów  już rozpoczęli prace wykończeniowe w swoich lokalach – mówi Jan Kaczmarek, przedstawiciel firmy Kos-Dom. W sprzedaży są jeszcze domy o metrażu 112,34 z garażem oraz ogrodem.

W ramach I etapu Osiedla Ziołowego wybudowano 8 domów szeregowych, dostępnych w dwóch metrażach – 112,34 oraz 114 mkw. Powstałe domy jednorodzinne posiadają własne ogródki oraz miejsca postojowe lub garaże. Domy zaprojektowano w funkcjonalny sposób tak, by zapewniły wygodę wszystkim domownikom. Segmenty typu C o powierzchni 114 mkw na parterze posiadają niezależną kuchnię, salon, przedsionek z garderobą i łazienką, a na piętrze cztery sypialnie oraz łazienkę. Natomiast domy typu B o metrażu 112,34 mkw składają się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz z przedpokoju z toaletą i szafą wnękową, Na piętrze natomiast znajdują się trzy sypialnie, funkcjonalna garderoba oraz duża łazienka. Warto też zaznaczyć, że każdy dom typu B posiada garaż. Osiedle Ziołowe to inwestycja, która wyróżnia się nowoczesnym i minimalistycznym designem. Ramy okien, rolety zewnętrzne, jak i bramy garażowe są w jednakowym kolorze drewna, by całość estetycznie ze sobą współgrała.

Ponadto na korzyść Osiedla Ziołowego przemawia fakt, iż każdy budynek znajduje się na oddzielnej działce, co oznacza, że nabywcy dysponują pełną własnością zakupionej nieruchomości i nie ponoszą żadnych kosztów związanych z utrzymaniem części wspólnych w ramach wspólnoty.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: